Social Media Specialist (part-time)

PANTHEON.tech s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1.2.2021
Mzdové podmienky (brutto)
7 EUR/hod.konečná výška mzdy sa odvíja od individuálnych zručností a skúseností vybraného uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej spoločnosti Pantheon Group hľadáme šikovného študenta/tku - alebo zamestnanca na polovičný úväzok - na pozíciu Social Media Specialist.

Čo budete Vašou náplňou práce?
Vašou úlohou bude spravovať sociálne médiá spoločností, patriacich pod Pantheon Group. To zahŕňa spoluprácu na tvorbe reklamných kampaní, ako aj plánovanie a vytváranie post-ov a asistencii pri tvorbe materiálov na internú komunikáciu. Budete pravidelne reportovať výsledky a konzultovať ich s nadriadenými.

Zamestnanecké výhody, benefity

Čo ponúkame?
Pokiaľ si Vás vyberieme, stanete sa súčasťou tímu a čaká na Vás rodinná, firemná atmosféra a kolektív, zaujímavé team-buildingové aktivity a možnosti ďalšieho vzdelávania, či príspevok na verejnú dopravu (tzv. zelená doprava), a mnoho iného.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Marketing, Médiá, Masmédiá

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - pokročilý

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Čo očkávame?
Očakávame samostatnosť v tvorbe a kreativitu pri plnení zadaní, samozrejme, s oporou ostatných členov tímu. Musíte ovládať slovenskú a anglickú gramatiku (B2 a vyššie), mať záujem o marketing, sociálne médiá a sledovať trendy v oblasti digitálneho marketingu.
Okrem iného je dôležitý dobrý time-management, prioritizácia úloh a relevantné mas-/mediálne vzdelanie (SŠ, VŠ). Hľadáme niekoho, kto má rád výzvy a dokáže prevziať zodpovednosť a iniciatívu.


Tešíme sa na vaše životopisy!

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

PANTHEON.tech is an R&D company, primarily invested in the development of network technologies and prototype software. Our mission is to interconnect the world with new technologies and year-long expertise.

We are primarily located in Slovakia, while most of our business is oriented on Silicon Valley. You will have a creative, but demanding job - rather than coding the same thing over and over again. Our work is not easy, which is noticeable by the requirements we place on our future employees and by the complexity of our interviewing process.

You will get to work with renowned experts and Fortune 500 companies on building the networks of the future. We are looking forward to meeting you!

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PANTHEON.tech s.r.o.
Mlynské nivy 56
821 05 Bratislava
http://www.pantheon.tech
ID: 4016321  Megjelentetés dátuma: 5.1.2021  Alapbér (bruttó): 7 EUR/hod.