Pracovník logistiky v sklade e-shopu

Panta Rhei, s.r.o.

Miesto práce
Na Pántoch 18, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiacMzda sa bude odvíjať od skúseností a prístupu vybraného uchádzača. Odhadujeme ponúkanú základnú mzdu na min. 750 € + motivujúcu variabilnú zložku v rámci Performance managementu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• objednávanie tovaru od dodávateľov
• príjem tovaru, reklamácie a vrátenia tovaru (realizácia i fyzické spracovanie)
• administratívne zabezpečenie plynulého vychystávania objednávok a ich expedície
• pomoc s vychystávaním objednávok a ich balením podľa potreby
• komunikácia s operátormi skladu, rozdelenie úloh a kontrola ich plnenia
• práca s dokladmi (príjemky, vratky, transfery, dobropisy a iné)
• presuny, transfery a návratky tovaru (realizácia i fyzické spracovanie)
• komunikácia s dodávateľmi, kuriérmi a ďalšími partnermi
• pomoc a podpora pre interné oddelenia a kamenné predajne
• návrh optimalizácie procesov
• iné administratívna činnosť podľa pokynov nadriadeného

• zamestnanecké zľavy a výhody
• flexibilný pracovný čas alebo práca z domu
• motivujúci odmeňovací systém
• podpora zdravia a športových aktivít (príspevok na MultiSport kartu)
• možnosť sebarealizácie, osobného aj profesného rastu
• príjemné pracovné prostredie

Ak sa považujete za vhodného kandidáta, ktorý za žiadnych okolností nesmie chýbať v našej Panta Rhei rodine a ak by Vás bavil uvedený popis práce, tak nám čo najskôr pošlite svoj životopis.

Z dôvodu veľkého záujmu budeme kontaktovať len kandidátov, ktorých profil zodpovedá uvedeným požiadavkám. Ďakujeme za pochopenie.

Tešíme sa na Vás!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• prax na podobnej pozícii minimálne 3 roky
• silné organizačné schopnosti
• sledovanie termínov a časový manažment
• výborné komunikačné zručnosti
• schopnosť práce pod stresom
• dôslednosť a precíznosť

Sieť kníhkupectiev Panta Rhei je lídrom na slovenskom knižnom trhu a ponúka zážitky a vzdelanie prostredníctvom kníh už 23 rokov. V súčasnosti prevádzkuje 60 kníhkupectiev Panta Rhei a 16 kaviarní Café Dias. Od roku 2009 má spustený svoj e-shop www.pantarhei.sk.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 3969180  Megjelentetés dátuma: 16.9.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac