Účtovník/Účtovníčka

Pannonia real a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Máte záujem pracovať v mladom, dynamickom kolektíve a chuť sa ďalej vzdelávať?
  • Hľadáme kolegyňu/kolegu so záujmom získavať praktické skúsenosti v oblasti účtovníctva, ktorá/kto:
    • komplexne vedie podvojné účtovníctvo,
    • spracováva faktúry, pokladňu, bankové transakcie a interné doklady,
    • je zodpovedná/zodpovedný za vedenie a vykonávanie ročnej účtovnej závierky,
    • pracuje na príprave a kontrole podkladov pre DPH, spracovaní DPH výkazov, SV a KV,
    • zvláda kompletnú problematiku developerskej spoločnosti.
  • Typický deň na pracovnej pozícii Účtovník/Účtovníčka môže zahŕňať:
    • komunikáciu s kolegami z oddelenia účtovníctva a s inými oddeleniami spoločnosti,
    • riešenie bežných účtovných záležitostí ako napr. faktúry, pokladňa, banka, interné doklady,
  • Typická pracovná doba pre pozíciu Účtovník/Účtovníčka je 8 hodín denne s pružným začiatkom a koncom pracovnej doby

Príklady ďalšej náplne práce na pozíciu Účtovník/Účtovníčka:

  • účtovanie miezd
  • spracovanie faktúr a objednávok,
  • kontrola zmlúv a dohôd,
  • analýza účtovníckych závierok,
  • komunikácia s externými audítormi,
  • zodpovednosť za dodržiavanie legislatívy v oblasti účtovníctva,
  • účasť na tvorbe a implementácii nových účtovníckych systémov a procesov.

- pekná kancelária s parkovaním
- voľný vstup do fitness
- mobilný telefón

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- znalosť legislatívy a problematiky v oblasti finančného účtovníctva a daní
- schopnosť dodržiavať deadlines a pracovať samostatne
- ochota učiť sa a rásť v oblasti financií
- výhodou znalosť účt. SF HELIOS

Spoločnosť poskytujúca komplexné služby spojené s prenájmom nehnuteľností a starostlivosťou o výnosové nehnuteľnosti. Cieľom je zabezpečiť profesionálne služby súvisiace s nehnuteľnosťami a poskytnúť tak kvalitné a bezpečné investície našim klientom – investorom, prenajímateľom, nájomcom, podnájomcom, firmám ako aj súkromným osobám.

Kontakt

Kontaktná osoba: Želmíra Farská
Tel.: +421904565958
E-mail: poslať životopis
ID: 3489461  Megjelentetés dátuma: 5.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac