Operátor/ka výroby s dopravou

WHC Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Šamorín
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
585 - 750 EUR/mesiac585 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Výroba a kompletizácia antén do autorádií a autopríslušenstva
alebo
  • Ručné spájkovanie na oddelení výroby plošných spojov

  • dochádzkový bonus vo výške 50 eur
  • bonus za kvalitu vo výške 50 eur
  • príplatky
  • zabezpečená doprava na trase: Tomášikovo, Jahodná, Dunajský Klátov, Malé Dvorníky, Veľké Dvorníky, Dunajská Streda, Veľké Blahovo, Vydrany, Orechová Potôň, Michal na Ostrove, Lehnice

NOVÁ TRASA: Kolárovo, Veľký Meder, Okoč, Topoľníky, Trhová Hradská, Trstice, Gabčíkovo, Vrakúň

Informácie o výberovom konaní

Kontaktovaný budú len vybraný uchádzači.
Životopisy prosím zasielať na [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Medzinárodná spoločnosť z oblasti výroby elektrosúčiastok.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • manuálna zručnosť
  • jemná motorika
  • dobrý zrak
  • dobrý zdravotný stav (práca väčšinou v stoji)

WHC Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu práce už 17 rokov ako úspešná personálna agentúra, zameraná na poskytovanie komplexných HR služieb. Zabezpečujeme bezplatnú registráciu vo vlastnej databáze pre záujemcov hľadajúcich príležitostné, ale aj stále pracovné možnosti. Našim cieľom je poskytovanie kvalitných služieb v záujme spokojnosti našich klientov a zamestnancov. Medzi uchádzačmi sa nachádzajú ľudia s rôznym profilom, so záujmom o zaučené práce, odborníci s viacerými diplomami, hovoriaci cudzie jazyky, alebo so skúsenosťami vo vedení.
Spoločnosť je držiteľom povolenia na sprostredkovanie práce (5091/2005-OSS 228/2005)

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: WHC Slovakia
E-mail: poslať životopis
ID: 3712629  Megjelentetés dátuma: 9.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 585 - 750 EUR/mesiac585 EUR