Elektrotechnik Junior / Senior / světelný technik

PANLUX s.r.o.

Místo práce
Okres Liptovský Mikuláš

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Společnost PANLUX s.r.o. hledá nové posily do týmu na pozici ELEKTROTECHNIK junior / senior / SVĚTELNÝ TECHNIK.

Místo výkonu práce Kladruby u Teplic, 415 01, Česká republika. Ubytování možné po domluvě na firmě, následně pomůžeme s případným pronájmem bydlení v blízkosti zaměstnání.

Náplň práce:

- příprava dokumentace projektů, rozpočtů, světelně technických návrhů

- poradenství v oblasti osvětlovací techniky

- spolupráce s projektanty, architekty, investory

- vnitrofiremní komunikace s vlastním obchodním týmem (spolupráce s obchodním oddělením)

- práce s programy typu Wils/BuldingDesign, DIALux, Relux, AutoCAD

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání elektro-technického směru

- znalost MS Office

- znalost programů pro výpočet osvětlení výhodou, ne podmínkou (DIALux, AutoCad, Relux, Wils/BuldingDesign)

- aktivní přístup k práci a ochota se vzdělávat

- smysl pro "technické věci"

- schopnost samostatné a systematické práce, zodpovědnost

- přátelská komunikace

- schopnost dotahovat svěřené úkoly do zdárného konce

- praxe v oboru vítána, ale rádi pomůžeme i se zaučením v oblasti osvětlení

Nabízíme:

- zajímavou práci v kolektivu odborníků, jenž Vám pomohou v odborném rozvoji
- zázemí stabilní společnosti
- plný pracovní úvazek
- možnost osobního rozvoje a navázání dlouhodobé spolupráce

- zajímavé finanční ohodnocení

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3848031  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át.