IT technická podpora

Paneurópska vysoká škola n.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, diagnostika, inštalácia hardvéru. softvéru, lokálnej siete a sieťových prvkov
- správa informačných systémov
- zabezpečenie IT podpory študentom, zamestnancom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

informatika

- samostatnosť pri riešení problémov
- komunikatívnosť
- flexibilita

Paneurópska vysoká (ďalej len “PEVŠ”) je súkromnou vysokou školou, so sídlom v Bratislave, v hlavnom meste Slovenskej republiky. Od svojho založenia v roku 2004 pôsobí PEVŠ ako vysoká škola s reputáciou najdynamickejšie sa rozvíjajúcich inštitúcií vysokoškolského vzdelávania v regióne strednej Európy, s ambíciou stať sa výnimočným centrom moderného vzdelávania a výskumu. Od svojho vzniku v roku 2004 naše štúdium absolvovalo vyše 20 000 študentov. V súčasnosti PEVŠ ponúka vysokoškolské vzdelávanie na 5 fakultách – Fakulte práva, Fakulte ekonómie a podnikania, Fakulte masmédií, Fakulte informatiky a Fakulte psychológie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3734691  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 EUR/mesiac