Technológ (komunikácia v čínštine)

Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Továrenská 13, 064 01 Stará Ľubovňa
Termín nástupu
Možný ihneď
1 235 EUR/mesiac+ mesačná prémia 5% (mesačná mzda môže byť dohodnutá aj vyššie v závislosti od skúsenosti kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• komunikácia s čínsky hovoriacimi pracovníkmi pri zavádzaní nových výrobných technológií do hromadnej výroby
• zabezpečenie všetkých technických a technologických požiadaviek vo výrobe
• podieľanie sa na riešení technických a technologických vylepšení vo výrobnom procese
• príprava výrobnej dokumentácie

• nástupný bonus 100 EUR
• mzda vždy vyplatená načas a v 100% výške
• vianočná prémia (13. plat)
• dotované závodné stravovanie
• príspevok pri životnom a pracovnom jubileu
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• komplexný školiaci program
• vstupenky na kultúrne podujatia, športové a relaxačné aktivity
• príspevok na organizovanie kolektívnych akcií

Uchádzači, ktorí majú záujem o túto prácu, môžu poslať svoj životopis e-mailom na nižšie uvedenú adresu. Vopred ďakujeme za Váš záujem, kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí postúpia do užšieho výberu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technické (VŠ vzdelanie, prípadne SŠ vzdelanie s praxou)

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Čínsky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• znalosť anglického jazyka – pokročilý
• znalosť čínskeho jazyka – pokročilý (podmienka)
• znalosť práce na PC (MS Office)

Panasonic Holdings Corporation je jedným z najväčších svetových koncernov vo výrobe spotrebnej elektroniky so sídlom v Japonsku, zamestnávajúci 20 tisíc ľudí v Európe.
Panasonic Industrial Devices Slovakia s.r.o. má svoje výrobné závody v Trstenej a Starej Ľubovni. Výrobný program je zameraný na výrobu komponentov pre elektrotechnický a automobilový priemysel.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 4021480  Megjelentetés dátuma: 15.1.2021  Alapbér (bruttó): 1 235 EUR/mesiac