Čašník/čašníčka v 3* hoteli v Bratislave

PAM-INVEST, a.s.

Miesto práce
Hotel Color***, Pri starom mýte 1, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
940

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha hotelových hostí v reštaurácii hotela počas raňajok a obedových menu
- príprava raňajkového bufetu a jeho doplnanie počas raňajok
- príprava raňajkového bufetu po ukončení raňajok na nasledovný deň
- príprava reštaurácie na obedové menu
- prijímanie objednávok počas obedového menu (vybavovanie a vyúčtovanie na pokladni)
- servírovanie a vydávanie pokrmov a nápojov A la Carte
- vykonávanie pravidelných inventúr v spolupráci s FB manažérom
- udržiavanie prevádzky v čistote a v poriadku v súlade s hygienickými štandardmi

- pracovné miesto v stabilnej spoločnosti
- personálny rast
- finančný benefit po 12 odpracovaných mesiacoch
- tržbový profit
- stvrťročný odmeňovací systém
- zaujimavé mzdové ohodnotenie
- príplatky za prácu nadčas v zmysle zákona

Na základe zaslaného životopisu vás budeme obratom kontaktovať ohľadom dohodnutia termínu pracovného pohovoru.
Životopis prosíme poslať na adresu [email protected].
Ďakujeme a budeme sa na vás tešiť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

gastronómia, cestovný ruch

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné a profesionálne vystupovanie
- zodpovednosť a spoľahlivosť, odolnosť voči stresu
- požadovaná prax v oblasti gastronómie je výhodou
- znalosť cudzieho jazyka - výhodou

Spoločnosť zaoberajúca sa prenájmom nehnuteľností a ubytovacími službami v ubytovacích zariadeniach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2098597  Megjelentetés dátuma: 24.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 940