PALFINGER MARINE is the global leading manufacturer of highly reliable, innovative and customized deck equipment and handling solutions for the maritime industries. The product portfolio includes cranes, lifesaving equipment, winches and handling equipment. A worldwide service network including supply of spare parts ensures fast and professional onsite support. PALFINGER MARINE operates in all major maritime segments, including Offshore, Marine, Cruise, Navy and Coast Guard and Wind. The company has 33 fully owned sales and service hubs in 19 countries in Europe, Asia, the Americas, the Middle East and Africa. PALFINGER MARINE is part of the publicly registered PALFINGER Group, one of the leading international manufacturer of hydraulic lifting systems in the area commercial vehicles.
For further information please visit: www.palfingermarine.com
   PALFINGER MARINE má na Slovensku v Bratislave konštrukčnú kanceláriu zastrešenú zastúpením firmy PALFINGER – pod hlavičkou PALFINGER Tail Lifts, s.r.o. PALFINGER MARINE a PALFINGER Tail Lifts s.r.o. hľadá kandidátov na pozíciu:

Projektant hydraulických systémov

Náplň práce:
  • Pracovné úlohy budú v rozmedzí od jednoduchých projektov až po projekty, kde sú potrebné veľmi dobré technické zručnosti a presnosť
  • Navrhovanie hydraulických systémov žeriavov a zdvíhacích zariadení v úzkej spolupráci s technickým oddelením skupiny Palfinger Marine v  Bergene (NO) a s výrobnou prevádzkou v meste Gdynia (PL)
  • Špecifikácia a výber komponentov hydraulických systémov
  • Príprava technickej dokumentácie - hydraulické schémy, procedúry testovania a uvádzania hydraulických systémov do prevádzky
  • Podpora servisných technikov a ostatných oddelení od montáže až po popredajné služby pri technických otázkach
  • Miesto výkonu práce: Bratislava
Požiadavky:
  • Technické vzdelanie: Ukončené vysokoškolské II. stupňa, Strojníctvo – zameranie: Hydraulické systémy
  • Praktické skúsenosti s 3D modelovaním v programe Creo a Inventor výhodou
  • Praktické skúsenosti s programom AutoCad
  • Skúsenosti s vývojom a výrobou žeriavov sú vítané
  • Anglický jazyk – aktívne, min. B2; Slovenský jazyk – aktívne, min. C1
  • Prax na obdobnej pozícii a potvrdené dobré technické znalosti môžu kompenzovať chýbajúce vzdelanie
  • Pozícia je vhodná aj pre absolventa
Zručnosti:
  • Schopnosť nájsť dobré a praktické riešenia technických úloh a problémov
  • Schopnosť pracovať samostatne, ale aj ako člen tímu
  • Schopnosť plniť pracovné úlohy riadne, systematicky a načas
Ponúkame:
  • Základná zložka hrubej mzdy (brutto) od 1150 EUR / mesačne
  • Medzinárodná spolupráca
  • Práca na plný úväzok (TPP)
Kontakt:
  • Marek Libák – Riaditeľ konštrukcie, PALFINGER Tail Lifts s.r.o., Telefón: 0910 909 203
   V prípade otázok ohľadom hore uvedenej pozície nás neváhajte kontaktovať. Veríme, že sa rozhodnete pre PALFINGER Tail Lifts s.r.o. a tešíme sa na Vašu prihlášku.
Využite náš náborový systém a pošlite nám svoj štruktúrovaný životopis v slovenskom a anglickom jazyku.
ID: 3428365  Megjelentetés dátuma: 25.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1150€