Skladník VZV / Vodič sk. B - pobočka Košice

PaletExpress s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
850 EUR/mesiac+ Odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykládka a nakládka kamiónov, konsolidácia tovaru, nakladanie rozvozových áut a
rozvoz tovaru v rámci prideleného regiónu Košice- východ SR.

motivujúce hodnotenie, stabilná spoločnosť,

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

doprava, logistika

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

prax s vedením VZV 2roky podmienkou !!!!, preukaz VZV, vodičské oprávnenie sk.B prax s vedením vozidla min. 2 roky, flexibilita, vysoké pracovné nasadenie, samostatnosť, ústretový prístup,

Spoločnosť PaletExpress s.r.o., pôsobí v oblasti dopravy / logistiky, v segmentoch skladovania, logistických služieb s pridanou hodnotou, špedície a zbernej služby kusových zásielok tak v národnej ako aj medzinárodnej doprave.
Spoločnosť sa na dnešný stav vyprofilovala odo dňa vzniku v roku 1998 a aj v dnešných časoch sa vyznačuje rýchlym tempom rastu tak na strane vybavených objednávok ako aj na poli rozširovania portfólia služieb zákazníkom.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3902814  Megjelentetés dátuma: 5.3.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac