Obchodný manažér pre Prešovský a Košický kraj

Painthouse, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- budovanie a rozvoj obchodných vzťahov so súčasnými partnermi ( predajcovia farieb, lakov, stavebných materiálov a stavebnej chémie, realizačné spoločnosti, investori, architekti)
- aktívne vyhľadávanie nových partnerov v regióne
- prezentácia technických a obchodných riešení
- vypracovanie cenových ponúk
- sledovanie platobnej disciplíny partnerov
- monitorovanie trhovej situácie
- riešenie reklamácií
- vzdelávanie sa
- pravidelný reporting
- chuť pravidelne cestovať
- etika a morálka na vysokej úrovni
- plnenie plánovaných cieľov a plánov

- motivačné finančné ohodnotenie
- flexibilita a samostatnosť
- možnosť profesionálneho rastu v rámci spoločnosti
- spoločenské aktivity (teambuilding, šport)
- možnosť využitia služobného vozidla, mobilu a PC
- práca v medzinárodnom prostredí
- odborné a praktické vzdelávanie v oblasti
- tvrdá práca a čestný prístup

Máš rád krásne veci okolo seba? Si kreatívny, ambiciózny a chceš mať zo svojej práce dobrý pocit? Staň sa obchodným manažérom v Painthouse.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- flexibilita a ochota cestovať
- kvalitná komunikácia, schopnosť prezentovať
- organizačné zručnosti
- pracovitosť, lojálnosť, zodpovednosť, čestnosť
- skúsenosť z oblasti stavebníctva a DIY sú výhodou
- schopnosť plánovania a kreatívneho myslenia
- znalosť práce s PC (office, internet)

Obchodná spoločnosť zastupujúcu renomovaných výrobcov v oblasti výroby náterových látok, stavebnej chémie, interiérového a exteriérového dizajnu. Dodáva produkty do predajní s náterovými látkami, stavebným ale aj dekoratívnym materiálom, stavebným spoločnostiam či výrobcom nábytku.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3647200  Megjelentetés dátuma: 11.2.2020