Account manager

PACKY ADVERTISING s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1000

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatná práca na projektoch a ich koordinácia pre klientov z leteckého a logistického priemyslu a iné…
- komplexné zastrešenie a realizácia nadlinkových /ATL/ a podlinkových /BTL/ kampaní, online projektov
- zodpovednosť za realizáciu kampaní a online zákaziek
- riadenie a koordinácia agentúrneho tímu /kreatíva, dtp, digital, printprodukcia, mediálne oddelenie/
- komunikácia s klientom na dennej báze
- zadávanie a komunikácia s tretími stranami /tlačiarne, produkcie rozhlasových spotov, štúdia a mediálne agentúry/
- tvorba a kontrola rozpočtov, zodpovednosť za rozpočty
- administratívna práca na projektoch, participácia na príprave zmlúv
- príprava podkladov na fakturáciu pre finančné oddelenie
- evidencia zákaziek /objednávky, dodávateľské a odberateľské faktúry/ príprava analýz a reportov vedeniu

- mobilný telefón, notebook, teambuildingy
- zázemie dynamickej reklamnej spoločnosti
- podporu osobného rozvoja a ďalšieho vzdelávania
- adekvátne finančné ohodnotenie
- prácu, ktorá Vás bude baviť
- skvelé teambuildingy v Chorvátsku

Informácie o výberovom konaní

miesto výkonu práce – Bratislava
pracovný pomer - na dobu neurčitý, živnosť
anglický jazyk – povinný

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketingová komunikácia, obchod a marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax v obore a v reklamnej agentúre výhodou
- výborné organizačné, komunikačné schopnosti prostredníctvom emailovej a telefonickej komunikácie
- predvídavosť a schopnosť dávať veci do súvislostí
- schopnosť pripravovať rozsiahlejšie kalkulácie
- rozvoj / motivácia /
- časová flexibilita
- kreativita
- samostatnosť

PACKY ADVERTISING je fullservisová reklamná agentúra. Vie vytvoriť všetko, čo sa spája s reklamou či promotion od log a billboardov, online kampaní a TV spotov. Hlavnou filozofiou spoločnosti je profesionalita, dostupnosť, pohotovosť a rovnako profesionálny a ľudský prístup ku každému zákazníkovi. Už 14 rokov vytvárame profesionálne marketingové výstupy a dbáme na dobré vzťahy s klientmi. U nás zažijete rodinnú atmosféru a zodpovedný prístup k práci.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2882001  Megjelentetés dátuma: 20.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000