Čašník/čašníčka do bistra

Pa3k s.r.o.

Miesto práce
Bytčická, Žilina
Termín nástupu
02.11.2021
900 EUR/mesiacMzda je predmetom dohody po osobných pohovoroch

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príprava kávy , nápojov , koláčov , obsluha zákazníkov , práca s kasou , udržiavanie poriadku a hygieny na prevádzke

Bonusy za predaj, tringelty

Hľadáme mladých kreatívnych ľudí , ktorých baví moderná gastronómia, latte art , aktuálne trendy v servírovaní atď, kreatívny prístup k práci . Nebudeme len obyčajné "bistro" , ale miesto, kde si prídu ľudia oddýchnuť a pokochať sa krásou priestorov ako aj krásou na ich tanieri. Práca 5 dní v týždni. Životopis prosíme posielať ak je možné aj s fotografiou. Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať telefonicky s pozvaním na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

ovládanie funkcií na PC - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

čašník/čašníčka/barista, hotelierstvo, catering, gastro

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

vzťah k modernej gastronómii, estetickosť, zmysel pre detail ,kreativita, komunikatívnosť, kolektívny duch, príjemné vystupovanie, poriadkumilovnosť,práca s ľudmi

Projekt novostavby administratívnej budovy na Bytčickej ulici v Žiline s príslušnou technickou infraštruktúrou. Hlavnou funkciou objektu je prevádzka kancelárskych priestorov na podlažiach 2.NP – 5.NP. Na úrovni 1.NP budú prevádzkované služby a obchod (naše Bistro) na úrovni 6.NP sú situované firemné apartmány.
ID: 4169606  Megjelentetés dátuma: 18.10.2021  Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac