Stavbyvedúci

P.S. in, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
2 000 EUR/mesiacMzda sa odvíja od skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Riadenie a koordinovanie činností na stavbe
Organizácia stavebných prác v súlade s harmonogramom, zodpovednosť za dodržanie stanovených termínov
Dodržiavanie požiadaviek kvality podľa zmluvy s objednávateľom v zmysle platných technických noriem
Kontrola dodržiavania stavebných postupov, bezpečnostných predpisov a kvality
Zodpovednosť za realizáciu stavebných prác
Koordinácia subdodávateľov a dodávok materiálu
Zabezpečovanie súladu vykonávaných činností so zmluvou o dielo, platnou legislatívou a internými predpismi
Vedenie a pravidelná aktualizácia komplexnej dokumentácie stavby
Príprava harmonogramu stavby a jeho aktualizácia, účasť na kontrolných dňoch
Operatívne riešenie reklamácií a nedostatkov pri dodávkach materiálov alebo prác
Sledovanie ekonomických a časových ukazovateľov projektu
Príprava podkladov pre fakturáciu, kontrola nákladov a subdodávateľských faktúr
Sledovanie a zdokumentovanie zmien projektu počas realizácie
Zabezpečenie kolaudácie a odovzdanie stavby

Budú prezentované na pracovnom pohovore

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Ostatné znalosti

CENKROS plus - Mierne pokročilý
AutoCAD - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

3

samostatnosť, zodpovednosť, komunikatívnosť, flexibilita , schopnosť riadiť, organizovať a motivovať kolektív zverených zamestnancov, technické zručnosti, skúsenosti s čítaním technickej dokumentácie, prax v plánovaní ľudských, materiálnych a technologických kapacít, ochota práce nadčas

Stavebná spoločnosť zaoberajúca sa výstavbou priemyselných objektov, mostov, hál, domov. Viac na www.psin.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4074477  Megjelentetés dátuma: 14.2.2024  Alapbér (bruttó): 2 000 EUR/mesiac