Betonári do Nórska

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Nórsko
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prijmeme skúsených BETONÁROV- ARMOVAČOV , dvojčlennú partiu do Nórska.

Jedná sa o prácu zalievanie a vyrovnávanie betónových základov pre rodinné domy, chaty a rôzne projekty.
Vyžaduje sa PRAX i s viazaním železa.
Jeden z Dvojice musí ovládať Anglický Jazyk na komunikatívnej úrovni B1, čo je aj podmienka!

Miesto výkonu práce je v okolí mesta Halden.
- práca na turnusy,
- 8-12 hod denne podľa dohody a potreby
- nástup najneskôr do 09. augusta 2021
- práca je minimálne na jeden rok

Platobné podmienky:
Na HPP - nástupný plat 230NOK/hod brutto – od 4000€ mesačne brutto
Dlhodobá stabilná práca
Možnosť zálohy
- ubytovanie hradené zamestnávateľom
- poskytnutie ochranných pracovných pomôcok – helma, montérky a pod.
- hradené vycestovanie
- možnosť poberať prídavky na dieťa vo výška cca 100e mesačne
- možnosť nadčasov po zapracovaní sa

Informácie o výberovom konaní:

- možnosť osobného stretnutia v Žiline v sídle firmy P&P Construction sro + pomoc pri vybavení D-nummer ( Nórske identifikačné číslo pre cudzincov) priamo na mieste v Nórsku.

V prípade záujmu nám zasielajte vaše životopisy v angličtine na [email protected] alebo pre kontakt priamo s manažérom projektu +421 905 256 638

- ovládanie anglického jazyka
- prax na danej pozícii 3roky
- osobný automobil na prepravu do/z práce
- manuálna zručnosť
- samostatnosť
- spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 4132483  Megjelentetés dátuma: 30.7.2021  Alapbér (bruttó): 4 000 EUR/mesiac