Elektrikári na optiku do Nemecka

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Stralsund, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
17 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme elektrikárov na zváranie optických káblov a trasovanie dátových káblov.

Požiadavky:
- skupina dvoch elektrikárov, jeden zo skupiny musí vedieť po nemecky na komunikatívnej úrovni
- vlastné auto, poskytuje sa príspevok na auto
-základné elektrikárske náradie: rozbrusovačka, AKU uťahovačka, rebrík
5-stupňový

Ponúkame:
17,-€/hod na živnosť alebo
možnosť práce aj na HPP
- zabezpečené a hradené ubytovanie
- príspevok na cestu

Turnusy sú 3 týždne v práci a 1 týždeň doma
Dlhodobá práca v Nemecku
Školenie na zváranie optických káblov bude v Žiline , prax nie je nevyhnutnáa

Informácie o výberovom konaní

Možnosť práce aj na HPP

V prípade záujmu zasielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikár

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Vyučený v obore vyhláška minimálne Paragraf 22,23
- Prax ako priemyselný Elektrikár min. 2 roky
- Nemecký jazyk jazyk na komunikatívnej úrovni

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3876191  Megjelentetés dátuma: 19.3.2020  Alapbér (bruttó): 17 EUR/hod.