Zámečník

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
Praha, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
OSVČ 260KČ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zámečník u nás vykonává především tyto činnosti:

kompletuje modulové fasádní prvky,
opracovává materiál a provádí následné operace,
přeměřuje a kontroluje provedené práce.
Při své práci:

pracuje především s hliníkem, sklem, tmely, ale i s neobvyklými materiály typu Rieder – sklocement atd.),
zodpovídá za správnou manipulaci s výrobkem,
kontroluje a samostatně si připravuje nástroje používané při práci,
případné nejasnosti ve výrobní dokumentaci konzultuje s technologem nebo projektantem,
dbá na správnost zápisů do interních systémů.

Platové podminky:

OSVČ 245 kč
OSVČ -260 kč

-možnost práce na jiný pracovní poměr

Uchazeč na ubytování o 35 kč méně

Požadujeme:
Samostatnost, technická zdatnost

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3552889  Megjelentetés dátuma: 22.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: OSVČ 260KČ