Obsluha zváracieho robota

P&P Construction s.r.o.

Miesto práce
St. Gallen, Švajčiarsko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
24€/hod. živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených pracovníkov, ktorí majú skúsenosti s obsluhou zváracieho robota a ručným zváraním metódou TIG na bodovanie a dováranie.
Hľadáme pracovníkov iba s nemeckým jazykom.

- Upevnenie dielu do prípravku na zváracom robote
- Bodovanie TIG (Hliník)
- Prípadné dováranie TIG (Hliník)
- Obsluha zváracieho robota
- v podniku zaučia na konkrétny typ

Platové podmienky:
24€/hod. na živnosť

Ubytovanie je plne hradené
Dlhodobá stabilná práca
Možnosť nadčasov
Možnosť záloh
Pracuje sa od Po - Pia 10 hod. možnosť podľa potreby práce aj v sobotu

Informácie o výberovom konaní

Pred nástupom sa bude konať pracovný pohovor.
V prípade záujmu nám zasielajte vaše životopisy prostredníctvom profesia.sk

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Zváranie TIG /Bodovanie/
- Skúsenosti s prácou so zváracím robotom
- Žeriavnicky a viazačský preukaz – ak nie je, dorobí sa na mieste

P&P Construction, s.r.o. je významným poskytovateľom služieb špecializujúcich sa na zabezpečovanie zákazok v strojárenskom priemysle, v oblasti vlakovej výroby, zvárania potrubia, konštrukčných prác, výroby poľnohospodárskej a stavebnej techniky atď. Je významným dodávateľom pre chemický priemysel. Svojich stálych klientov má predovšetkým na trhu západnej Európy (Nemecko, Rakúsko). V súčasnej dobe napĺňa svoju dlhodobú stratégiu a expanduje aj na trh v rámci Českej republiky a Slovenska.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3490652  Megjelentetés dátuma: 12.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 24€/hod. živnosť