Obsluha CNC páliaceho stroja

P M R, s.r.o.

Miesto práce
Československej armády, Martin
Termín nástupu
1.7.2020
Mzdové podmienky (brutto)
800 - 950 EUR/mesiac5 % kvartálne odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

obsluha CNC páliaceho stroja, kontrola kvality výpalkov z hutného materiálu, manipulácia s materiálom, bežná údržba stroja, čítanie technickej a výkresovej dokumentácie

nízky príspevok na stravu dotovaný sociálnym fondom nad rámec zákona
práca v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojársky

Počet rokov praxe

1

flexibilita, zodpovednosť, presnosť, práca v kolektíve

Spoločnosť PMR s.r.o. bola založená v roku 1999 s predmetom činnosti v oblasti delenia a ohýbania hutného materiálu. V roku 2017 sa rozsah činnosti rozšíril o výrobu zváraných konštrukcií s následným mechanickým opracovaním. Dnes je spoločnosť modernou výrobnou firmou so stabilným kmeňom zákazníkov.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3915039  Megjelentetés dátuma: 22.5.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac