Skladník - expedient/ kompletátor

Solvent SR, spol. s r.o.

Miesto práce
Vinárska 1, 951 41 Lužianky
Termín nástupu
ihneď/dohodou
650 - 1 050 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy - prvé 3 mesiace: 650 €, prémiová zložka: 0-350 €. Základná zložka mzdy po 3 mesiacoch: 700 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kompletovanie, balenie a expedovanie tovaru na sklade,
- práca s VZV,
- vizuálna kontrola tovaru - poškodenie, jeho správne uloženie,
- kontrola sprievodných dokladov k expedovanému tovaru.

- stabilná práca v rozvíjajúcej spoločnosti,
- zamestnanecké zľavy na nákup tovaru,
- ďalšie benefity.

Svoje životopisy zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. Termín výberového konania bude oznámený kandidátom telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- zodpovednosť za svoj výkon,
- preukaz na VZV - výhodou, ak nie je, zabezpečíme,
- práca na 2 zmeny od pondelka do piatku, a to: 06:00 hod. - 14:30 hod. a 10:00 hod. - 18:30 hod.
- dobrý zdravotný stav - fyzická práca,
- pozícia je skôr vhodná pre mužov,
- vhodná je prax na pozícii expedient.

Solvent SR, spol. s r.o. - veľkoobchod s drogériou a kozmetikou, prevádzkovateľ maloobchodnej značky TETA drogérie.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3641483  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 650 - 1 050 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy - prvé 3 mesiace: 650 €, prémiová zložka: 0-350 €. Základná zložka mzdy po 3 mesiacoch: 700 €