Kontrolór kvality na živnosť alebo na dohodu v Bratislave!

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
8 EUR/hod.hodinová sadzba na živnosť 7,50€ + 0,50€/hod (dochádzka + kvalita), hodinová sadzba na dohodu 4€/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

vizuálna kontrola kvality karosárskych dielov
reporting - zaznamenávanie chybných a nekvalitných kusov
práca na 12 hodinové zmeny (ranná/nočná PON-PIA, víkendy voľné)

Informácie o výberovom konaní

kontaktovať budeme vybraných uchádzačov

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

9.12.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

nemecká spoločnosť zabezpečujúca kvalitu a servis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Počet rokov praxe

kontrola kvality
1

výborný zrak
ochota pracovať na 12 hod. zmeny
samostatnosť pri práci
dochvíľnosť

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Špitálska 4
949 01 Nitra

Kontakt

Kapcsolattartó személy: Ing. Nikoleta Kováčová
Tel.: +421907590590
E-mail: Küldje el önéletrajzát
ID: 3962204  Megjelentetés dátuma: 9.11.2020  Alapbér (bruttó): 8 EUR/hod.