Hľadáme šikovného čašníka do Tatier

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Vysoké Tatry
Termín nástupu
dohodou
Od 825 EUR/mesiac825 Eur/mesačná mzda (brutto)-základná zložka + 10 % výkonnostná odmena každý mesiac + 10 % odmena v závislosti od splneného budgetu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho človeka so záujmom o svet vín a orientáciou v problematike.
• Cieľom someliéra bude podporiť predaj a komunikáciu s klientom podľa potreby v rámci všetkých prevádzok hotela.
• Predaj vín predovšetkým vybrané talianske a slovenské vína.
• Organizácia tematických ochutnávok produkcie jednotlivých vinárstiev za účasti aj samotných vinárov.
• Vytváranie nových konceptov
• Dodržiavanie jednotných zásad obsluhy so snahou o vysokú úroveň poskytovaných služieb,
• Podávanie kvalifikovaných informácií o ponúkanom sortimente a službách hotela,
• Kontrola stavu zásob, inventarizácia tovaru a materiálu atď.

• Stravovanie v rámci hotela
• Benefity v oblasti rekreovania (wellness, bazén, masáže pre zamestnanca aj rodinných príslušníkov)
• Možnosť ubytovania bezplatne

Informácie o výberovom konaní

Tešime sa na tvoj životopis

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Hotely, penzióny, ubytovne a pod.

Reštaurácia v Hoteli, Tatry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Prax výhodou nie podmienkou!)

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3810433  Megjelentetés dátuma: 23.12.2019  Alapbér (bruttó): 825 EUR/mesiac