Operátor/ka výroby priamo v Nitre - nejedná sa o priemyselný park

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Nitra, okres Nitra
Termín nástupu
16.10.2018
Mzdové podmienky (brutto)
800 + 50 € brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma sa zaoberá výrobou a spracovaním skla
- pracovník vo výrobe (plnenie rámov, tmelenie, skladanie rámov)
- práca je na trvalý pracovný pomer
- mzda: od 800 € / brutto + 50€ variabilná zložka + povinné zákonné príplatky za nočné zmeny + stravné lístky
- práca na 3 zmeny 8 hodín (ranná od 6:00 do 14:00, poobedná 14:00-22:00, nočná od 22:00 do 6:00), nočná začína v nedeľu a končí piatok ráno
- za každú zmenu sú stravné lístky
- pracovné skúsenosti sú výhodou (prax nie je podmienkou)
- zaškolenie na každú pozíciu

- stabilná práca s dlhodobou tradíciou spoločnosti
- stravné lístky
- príjemné prostredie na prácu v dobrom kolektíve
- možnosť nadčasov
- kariérny a osobný rozvoj
- poskytujeme ubytovanie s dotáciou

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nám zašlite životopis.
Vybraní uchádzači budú pozvaní osobný pohovor.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Firma sa zaoberá výrobou a spracovaním skla.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax výhodou, nie podmienkou
- ochota pracovať a učiť sa nové veci
- schopnosť dopravovať sa na miesto výkonu práce na 3 zmeny

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3418339  Megjelentetés dátuma: 11.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 800 + 50 € brutto