Hľadáme manipulantov do Maďarska! Maďarský jazyk podmienkou!

P.A.MAMUT, s.r.o.

Nitriansky kraj, okres Senec, okres Dunajská Streda, okres Galanta, okres Komárno, okres Levice, okres Nové Zámky, okres Šaľa, Maďarsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1200/brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme manipulantov do Maďarska, do firmy, ktorá sa zaoberá preskladňovaním pneumatík. Maďarský jazyk je podmienkou !

Odvoz do práce zabezpečený ZDARMA .
Pracuje sa pondelok - piatok ( týždenné zmeny) ( víkendy voľné ( odvoz domov z Maďarska ZDARMA
- Ubytovanie ZDARMA - hradené firmou
- Diety každý deň
- Poskytujeme týždenné zálohy.

V prípade záujmu prosím , volajte na tel.číslo 0948 690 190, alebo posielajte svoj životopis na mail recepcia @recru.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Firma sa zaoberá preskladňovaním pneumatík.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Požadujeme čistý register trestou , čo je podmienkou. !
Ostatné mestá sú uvedené z dôvodu ubytovania !

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3357300  Megjelentetés dátuma: 10.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200/brutto