Inštalatér sanitárnych zariadení!

P.A.MAMUT, s.r.o.

Miesto práce
Švajčiarsko

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná príležitosť na Švajčiarsku zmluvu:
INŠTALATÉR SANITÁRNYCH ZARIADENÍ (Voda, Plyn, Klíma, Chladenie) NIE KÚRENIE!

Záujemcov prosím poslať podklady v nemčine na [email protected]

Ponúkame:
- Plat od 4.600 Eur/mesiac brutto, podla výkonnosti a skúseností aj viac (ubytovanie nie je hradené)
- Nasadenie nemecky v hovoriacich kantónoch
- Nástup ihneď po dohode

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Firma, ktorá sa zaoberá inštaláciou sanitárnych zariadení

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Podmienky:
- Vyučený v obore
- Nemčina B2 (plynulá komunikácia)
- Pracovná skúsenosť vo Švajčiarsku aspoň 2 roky
- Životopis v nemčine s fotografiou, doklady o ukončení štúdia, pracovné vysvedčenia
- VP a vlastné auto

P.A.Mamut s.r.o., Slovenská Personálna agentúra

V súlade s ustanovením čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) sú Vaše osobné údaje spracúvané prevádzkovateľom P.A.Mamut, s.r.o., so sídlom Špitálska 4, 949 01 Nitra, Slovenská republika, IČO: 46127216 pre účely zmluvného vzťahu, vrátane predzmluvných vzťahov v súvislosti s obsadením voľnej pracovnej pozície, o ktorú ste prejavili záujem.

Bližšie informácie ohľadom spracúvania Vašich osobných údajov, Vašich práv ako dotknutej osoby nájdete v sekcii Ochrana osobných údajov na webovom sídle prevádzkovateľa www.agenturamamut.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2741358  Megjelentetés dátuma: 28.9.2016