Pomocná sila do kuchyne

OZEX s.r.o. Prešov

Miesto práce
PLAZA BEACH RESORT, Kutuzovova 4, 080 05 Prešov-Solivar
Termín nástupu
ihneď
5,5 EUR/hod.- silných mesiacoch (jún, júl a august) mesačné bonusy + koncoročné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná doba - dva dni sa pracuje a nasledujúce dva dni sú voľné
Umývanie kuchynského riadu. Pomocné práce v kuchyni.
Dodržiavanie hygienických a bezpečnostných predpisov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

PLAZA BEACH RESORT je exotický areál pripomínajúci prímorskú destináciu. Dnes tu nájdete stredomorskú reštauráciu PLAZA BEACH Restaurant, luxusný Villa Plaza Boutique Hotel **** (www.villaplaza.sk) a letné kúpalisko so stredomorskou architektúrou. Viac na www.plazabeach.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3541575  Megjelentetés dátuma: 19.1.2024  Alapbér (bruttó): 5,5 EUR/hod.