Masér / fyzioterapeut

OZEX s.r.o. Prešov

Miesto práce
Kutuzovova 4, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
16 € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie niekoľkých druhov tradičných masáží (klasická, športová, aromaterapeutická, reflexná, lymfodrenáž, masáž lávovými kameňmi, bankovanie, masáž hlavy, tváre a chodidiel)
- komunikácia a práca s klientmi 4* hotela v slovenskom a anglickom jazyku
- poskytovanie informácii klientom o priebehu, účinku a trvaní jednotlivých masáži
- spolupráca so správcom wellness a recepciou

- dlhodobá pracovná perspektíva
- práca v luxusnom prostredí a príjemnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Masérske služby

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

- licencia na vykonávanie masérskej praxe
- proklientský prístup
- komunikačné zručnosti
- byť vnímavý k individuálnym požiadavkám a potrebám klienta
- byť príjemný

PLAZA BEACH RESORT je exotický areál pripomínajúci prímorskú destináciu. Dnes tu nájdete stredomorskú reštauráciu PLAZA BEACH Restaurant, luxusný Villa Plaza Boutique Hotel **** (www.villaplaza.sk) a letné kúpalisko so stredomorskou architektúrou. Viac na www.plazabeach.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3163352  Megjelentetés dátuma: 8.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 16 € / hod.