Chyžná

OZEX s.r.o. Prešov

Miesto práce
Kutuzovova 4, Prešov-Solivar
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
4,05 EUR/hod.+ príplatky za sviatky a víkendy + osobné hodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zodpovednosť za pravidelné upratovanie izieb, verejných a ostatných používaných priestorov v ubytovacích zariadeniach.
Vykonávanie dohodnutých upratovacích činností (vysávanie, utieranie prachu, vynášanie odpadkov, výmena posteľnej bielizne, umývanie okien a toaliet).
Zabezpečovanie čistoty na izbách a v ostatných priestoroch.
Dodržiavanie hygienických štandardov.
Výmena a dopĺňanie hygienických potrieb.
Prijímanie a vydávanie posteľnej bielizne, uterákov a prestieraní do práčovne.
Žehlenie a pranie.

Koncoročné prémie do výšky mesačného platu.
Zľavy na služby poskytované v rezorte.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

pracovitosť, flexibilita

PLAZA BEACH RESORT je exotický areál pripomínajúci prímorskú destináciu. Dnes tu nájdete stredomorskú reštauráciu PLAZA BEACH Restaurant, luxusný Villa Plaza Boutique Hotel **** (www.villaplaza.sk) a letné kúpalisko so stredomorskou architektúrou. Viac na www.plazabeach.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2450780  Megjelentetés dátuma: 26.9.2023  Alapbér (bruttó): 4,05 EUR/hod.