Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Hľadáme zubného lekára do novej ambulancie v Komárne

OZDent s.r.o.

Miesto práce
Komárno
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
1.9.2022
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 12 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zubných lekárov do našich zubných kliník a ambulancií. ( Jedná sa zubnú kliniku v Komárne.
Požiadavky na lekára : poskytovanie a zabezpečovanie komplexnej odbornej zdravotnej starostlivosti v súlade s koncepciou daného odboru v rozsahu získanej odbornej kvalifikácie - špecializácie, v súlade s platnými právnymi predpismi, etickým kódexom a s ohľadom na práva pacienta.
Pri zahraničných licenciách o odbornosti : s vybavením a uznávaním dokladov radi pomôžeme.
Uchádzač o zamestnanie môže byť aj ,,čerstvo,, po ukončení univerzity. Zaškolenia a stáž zabezpečíme!
Termín nástupu podľa dohody. Extra výhodné platové podmienky! Danú hornú hranicu sme udávali podľa našich zubných lekárov! :)

príspevok na bývanie, príspevok na šport a relax

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Ukrajinský jazyk - Začiatočník (A2) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Český jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Sme celoslovenská sieť zubných kliník a zubných ambulancii. Špičkovými lekármi, príjemným prostredím, moderným technologickým vybavením a milým prístupom sme sa u pacientov stali vyhľadávanou klinikou. Stále rozširujeme svoje pobočky, no kvalita stomatologických služieb zostáva zachovaná. Robíme veci inak.
ID: 4018179  Megjelentetés dátuma: 7.5.2022  Alapbér (bruttó): 3 000 EUR/mesiac