Predajný poradca lokálnych a bio potravín

Ozajstné jedlo

Miesto práce
Suché mýto 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
700

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

DO TÍMU OZAJSTNÉHO JEDLA HLADÁME OZAJSTNÝCH LUDÍ S ENTUZIAZMOM A CHUŤOU DO PRÁCE. AK SI :
- ZODPOVEDNÝ A PRACOVITÝ
- MÁŠ SKÚSENOSTI S PREDAJOM A NENÁROČNOU GASTRONÓMIOU
- MÁŠ CHUŤ PRINIESŤ NOVÉ NÁPADY A POZITÍVNU ENERGIU DO KOLEKTÍVU
-AK SI MLADÝ ( HLAVNE DUCHOM ) LEBO U NÁS NIEJE PODSTATNÝ VEK ALE ZDRAVÝ DUCH A POZITÍVNY PRÍSTUP K ZÁKAZNÍKOM, KOLEGOM A PRÁCI ,
TAK HLADÁME PRÁVE TEBA....!!!!
Práca spočíva v predaji tovaru a služieb v malom obchode s bistrom, s lokálnymi surovinami v so značkou kvality produkcie z ekologického hospodárstva. Vzhladom na požiadavky zákazníka pripravujeme aj drobné občerstvenie tj. šaláty, sendviče fresh šťavy a kvalitnú kávu..
AK SI MYSLÍŠ ŽE TÁTO PRÁCA BY ŤA BAVILA A BOLA VHODNÁ PRÁVE PRE TEBA POŠLI MI ČO NAJKÔR SVOJ ŽIVOTOPIS NA
[email protected] ALEBO MA KONTAKTUJ NA ČÍSLE 0905960773 A VŠETKY PODROBNÉ INFORMÁCIE PREBERIEME SPOLU PRI OSOBNOM POHOVORE.

AK SI MYSLÍŠ ŽE TÁTO PRÁCA BY ŤA BAVILA A BOLA VHODNÁ PRÁVE PRE TEBA POŠLI MI ČO NAJKÔR SVOJ ŽIVOTOPIS NA [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

gastronomia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Pokladňa - Pokročilý
Skladové hospodárstvo - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

zodpovednosť ...

Slovenský obchod a bistro s ozajstným jedlom - lokálnymi a bio potravinami,
Nájdete u nás kvalitné produkty najmä od slovenských a českých dodávateľov, a to od mliečnych výrobkov, cez údeniny, mäso, zeleninu až po pečivo ako aj bagety , šaláty a teplé raňajky. Zároveň myslíme na vegetariánov, bezlepkových, vyznávačov RAW food či superfood a snažíme sa mať v ponuke aj bezlaktózové výrobky.
Zakladáme si na osobnom prístupe ku každému zákazníkovi, vďaka čomu si od nás neodnesiete iba výborné jedlo, ale aj nemenej dôležitý dobrý pocit zo samotného nákupu. Veríme, že sa k nám budete radi vracať.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3155369  Megjelentetés dátuma: 9.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 700