Fundraiser/-ka

OZ Vagus

Miesto práce
Račianska 78, Bratislava
Termín nástupu
1.4.2021, resp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacpo 6 mesiacoch možnosť navýšenia o 10%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme zodpovednú a spoľahlivú posilu, ktorá bude samostatne zabezpečovať firemný, grantový a individuálny fundraising.

K zodpovednostiam patrí:
- spolupodieľať sa na tvorbe a realizácii fundraisingovej stratégie, vyhľadávaní komunikačných a fundraisingových príležitostí a na tvorbe komunikačného a fundraisingového obsahu

- firemný fundraising:
vyhľadávanie nových firemných podporovateľov a aktívne udržiavanie vzťahov so súčasnými, firemné dobrovoľníctvo a zamestnanecké granty,

- grantový fundraising:
vyhľadávanie grantových príležitostí; písanie žiadostí v spolupráci s riaditeľkami, koordinátorkami a finančným manažérom; evidencia termínov, spracovanie priebežných a záverečných správ,

- spolupráca na príprave eventov a účasť na nich (Noc vonku, Vagus Street food, Garden party a pod.)
- koncoročná kampaň – spolupráca s marketingovou manažérkou a agentúrou na príprave a realizácii, príprava pravidelných reportov a newsletterov

- výročná správa – participácia na príprave podkladov a písaní textov
- agenda spojená s 2%

Táto pozícia sa obsadzuje na dobu zástupu počas MDRD.

- intenzívna a individuálna podpora v procese zaúčania sa
- pravidelné vzdelávacie aktivity v danom odbore a v špecifických zručnostiach a vzdelávanie aj v iných oblastiach týkajúcich sa nie len náplne práce (napr. výučba anglického jazyka)
- možnosť mať flexibilný pracovný čas
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona, tzv. sick days, home office
- parkovanie v areáli
- priateľský kolektív a partnerský prístup, pravidelné raňajky, teambuildingy, a pod.

Za podstatnú výhodu považujeme fakt, že prostredníctvom našich projektov ponúkame odbornú pomoc konkrétnym ľuďom s pozitívnym výsledkom. A to je pre nás dôležitá motivácia, vďaka ktorej vidíme vo svojej práci zmysel.

V prípade záujmu, prosíme o zaslanie vášho aktuálneho životopisu a motivačného listu.
Vybraných uchádzačov/ky pozveme na osobné stretnutie. Výberové konanie bude pozostávať z viacerých kôl. Po zvážení si všetkých kandidátov/tiek Vám dáme odpoveď na otázku či sme prijali práve Vás :)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

v odbore – fundraising, PR, marketing, ekonomika a manažment neziskových organizácií a iné príbuzné odbory

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

MS Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pracovné skúsenosti/zručnosti:
- predchádzajúca relevantná skúsenosť s vedením fundraisingových aktivít podmienkou,
- práca s Mailchimp a Darujme.sk podmienkou,
- skúsenosti so Salesforce výhodou

Zručnosti:
- Darujme.sk - pokročilý
- Mailchimpom - pokročilý
- Google Drive - pokročilý
- Salesforce - základy
- Adobe Photoshop - základy
- Adobe Illustrator - základy

Osobnostné predpoklady:
- dobrý time manažment, schopnosť efektívne a samostatne si zoorganizovať pracovné činnosti aj vzhľadom na dané termíny,
- zodpovednosť, samostatnosť a systematickosť v plnení úloh,
- dobré komunikačné a argumentačné zručnosti,
- obratnosť v práci s textom,
- kreativita, otvorenosť k zmenám, chuť neustále sa učiť a zlepšovať
- tímový hráč

Občianske združenie Vagus už 12 rokov pomáha ukončovať bezdomovectvo v Bratislave a podáva pomocnú ruku tým, ktorí z rôznych dôvodov zostávajú žiť na ulici. Venuje sa tiež ľuďom, ktorým bezdomovectvo ešte len hrozí. Ročne pracuje s vyše 1500 ľuďmi na rôznych úrovniach. Od podania deky a teplého čaju v teréne, cez poskytovanie dočasného bývania ľuďom ohrozeným stratou domova, až po systémové zmeny na legislatívnej celonárodnej úrovni. Vagus nie je charita, ale profesionálna organizácia, ktorá ľuďom v núdzi ponúka možnosť postupnej zmeny. Vždy však rešpektuje rozhodnutia a želania svojich klientov a klientiek. Vagus tvoria 3 veľké programy: 1. Streetwork (terénna sociálna práca), v rámci ktorej chodí terénny tím priamo na miesta, kde ľudia bez domova žijú, informuje ich o ďalších službách v meste, poskytuje základné ošetrenie či distribúciu rôznorodej materiálnej pomoci. 2. Domec (nízkoprahové denné centrum), kde môžu ľudia bez domova získať raňajky, teplý obed, čisté oblečenie, možnosť osprchovať, využiť službu ošetrovne a zmysluplne tráviť čas. 3. Medzimiesto (integračný program), v rámci ktorého poskytujeme dočasné bezpečné bývanie či možnosť získať dočasnú prácu. Gro každého programu však tvorí sociálne poradenstvo, ktoré rieši dôvody ústiace do bezdomovectva, eliminuje riziká spojené so životom na ulici a zlepšuje aktuálnu situáciu ľudí bez domova. Súčasťou práce Vagusu je scitlivovanie spoločnosti v téme chudoby a straty bývania. Pretože ľudia bez domova sú v prvom rade ľudia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4027720  Megjelentetés dátuma: 3.3.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac