Inštruktor soc. rehabilitácie alebo rozvoja prac. zručností

Senior klub STUDIENKA, o. z.

Miesto práce
Studienka
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 100 EUR/mesiacPodrobnejšie informácie o odmenách, bonusoch a benefitoch k základnej mzde poskytneme pri osobnom stretnutí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o jednu pracovnú pozíciu.

Náplň práce:
- aktivizácia klientov a vedenie k ich samostatnocti
- nácvik a posilňovanie návykov pri sebaobsluhe a pri úkonoch starostlivosti o seba
- plánovanie, tvorba, realizácia a vyhodnocovanie individuálnych plánov
- plánovanie a realizácia aktivít
- vedenie dokumentácie
- práca v interdisciplinárnom tíme.

Viac pri osobnom stretnutí.

Výborný kolektív, príjemná atmosféra.
Masáže zdarma.
Strava nad povinný rámec zdarma.
Platené nadčasy.
Možnosť príspevku na dopravu.
Vernostný pobyt v termálnych kúpeľoch.

Informácie o výberovom konaní

Kontaktujte nás e-mailom.
Preferujeme osobu, ktorá hľadá prácu na dlhé obdobie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý

Požadujeme komunikačné zručnosti, ľudský, etický
a zodpovedný prístup, ochotu učiť sa.
Výhodou certifikát Inštruktora sociálnej rehabilitácie alebo Inštruktora rozvoja pracovných zručností.
V prípade, že záujemca nemá certifikát, je možnosť certifikovania pre túto pracovnú pozíciu v decembri 2020.

Senior klub Studienka je občianske združenie, ktoré prevádzkuje špecializované zariadenie sociálnej starostlivosti, v obci Studienka. Zariadenie má kapacitu 44 lôžok a poskytuje komplexnú starostlivosť klientom, prevažne s demenciou pri Alzheimerovej chorobe. Medzi naše výhody patrí dobré meno, výborný kolektív, výborná poloha v tichom prostredí, rodinný charakter zariadenia, ľudský a odborný prístup.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3793574  Megjelentetés dátuma: 7.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac