Špecialista

OZ KOVO

Miesto práce
DOM ODBOROV, Antona Bernoláka, Žilina
Termín nástupu
1.12. 2019, ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
950€ + do 19% mesačná odmena

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Všeobecný ekonomický prehľad, príprava stanovísk a analýz ekonomického charakteru, makroekonomika, základy podnikovej ekonomiky, analýzy mzdových systémov, príprava návrhov v oblasti odmeňovania, kolektívneho vyjednávania.

Možnosť ďalšieho vzdelávania, pravidelné teambuildingy, osobné motorové vozidlo na pracovné cesty, vysoká flexibilita a samostatnosť práce, 3 dni plateného voľna ročne navyše oproti nároku na dovolenku v zmysle ZP, stravné poukážky, možnosť rekreácie vo vlastných Rekreačných zariadeniach v Krpáčove a v Štúrove.

Profesijný životopis, motivačný list a príp. referencie od predchádzajúcich zamestnávateľov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí budú e-mailom pozvaní na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

ekonomický odbor

Počet rokov praxe

2

Komunikatívnosť, samostatnosť, prispôsobenie sa práci v kolektíve, asertívnosť, tvorivosť. Ovládanie cudzieho jazyka je výhodou. Vodičský preukaz skupiny B s minimálne 2 ročnou aktívnou praxou podmienkou.

Občianske združenie - Odborový zväz KOVO Bratislava

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1195026  Megjelentetés dátuma: 16.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 950€ + do 19% mesačná odmena