Montážnik - vhodné aj pre absolventov!

OXYMAT - Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Vaďovce
Termín nástupu
dohodou
1 000 EUR/mesiacVrátane bonusov a príplatkov /dochádzka, kvalita, sťažený výkon.../, v závislosti od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- montáž kyslíkových a dusíkových generátorov a ich súčastí
- príprava materiálu
- práca na rámových konštrukciách
- pomocné práce pri zváraní
- denná spolupráca so zváračmi

- práca v mladom kolektíve
- jednozmenná prevádzka
- motivujúce finančné ohodnotenie
- príspevok na cestovanie do zamestnania
- výhodné stravovanie a bezplatný pitný režim
- možnosť doškolenia na ďalšie odborné činnosti
- kurz anglického jazyka

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť, aktívny prístup k práci, technická zdatnosť

Spoločnosť OXYMAT A/S získala spoločnosť Atlas Copco a stala sa súčasťou divízie Industrial Air v rámci obchodnej oblasti Compressor Technique. Obchodná oblasť Compressor Technique poskytuje riešenia pre stlačený vzduch: priemyselné kompresory, plynové a procesné kompresory a expandéry, zariadenia na úpravu vzduchu a plynu a systémy riadenia vzduchu.
OXYMAT – so sídlom v Dánsku (HQ) a na Slovensku je popredným svetovým dodávateľom pokročilých generátorových systémov PSA v Európe so 40-ročnými skúsenosťami v navrhovaní, konštrukcii a výrobe vysoko kvalitných generátorov kyslíka a dusíka podľa špecifických potrieb zákazníkov a špecifikácií procesov.
Naše podnikanie rastie a my modernizujeme a posilňujeme našu organizáciu. Sme moderná spoločnosť, ktorá je priateľská k zamestnancom a životnému prostrediu, a teší nás, že ponúkame tie najvýkonnejšie a technologicky najvyspelejšie riešenia na svete.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3854344  Megjelentetés dátuma: 7.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac