Čašník/časníčka - SCHENK Malacky

OXIDE, s. r. o.

Miesto práce
Duklianskych hrdinov, Malacky
Termín nástupu
ihneď
800 - 950 EUR/mesiacodmeny podľa výkonu, stravné lístky, nápoje na pracovisku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme člena do nášho tímu. Sme novootvorený mestský pub s pestrou ponukou alko/nealko nápojov a naším cieľom je to robiť najlepšie ako vieme. Pomôž nám v tom!

Čo očakávame?
- optimizmus a príjemné vystupovanie, ktorému nechýba úsmev
- profesionálne správanie za každých okolností
- ochotu pomôcť a poradiť pri výbere nápojov
- dodržiavanie nastavených štandardov kvality
- vzdelávanie sa a neustále zdokonaľovanie sa
- starostlivosť o poriadok na prevádzke
- že máš skúsenosti s prácou na bare a prípravou kávy

Odmenou za to bude nielen fajn prístup zo strany vedenia, ale aj rôzne benefity.

Čo môžeš získať?
- skvelú spätnú väzbu od hostí, ktorí sa v našom bare budú cítiť príjemne
- nefajčiarske a čisté pracovné prostredie
- prácu v dvojzmennej prevádzke na dlhý a krátky týždeň
- benefit vo forme bezplatnej konzumácie do stanovenej výšky
- stravné lístky v hodnote 4 €
- pravidelné školenia na zlepšenie tvojich zručností
- motivačné bonusy podľa tvojej aktivity

Ak máš niečo za sebou, je to veľký benefit. Tešíme sa na teba.

Ponúkame:
- bezplatnú konzumáciu nášho sortimentu v dohodnutej výške
- nadpriemerné platové ohodnotenie
- fixný plat + odmeny za výkon
- stravné lístky
- prácu vo fajn kolektíve
- možnosť podieľať sa na vybudovaní obľúbeného lokálneho podniku
- školenia a kurzy

Ak máš o prácu u nás záujem, pošli prosím životopis. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- flexibilita
- samostatnosť
- spoľahlivosť
- tímová spolupráca
- príjemná komunikácia s hosťom

Sme zabehnutá spoločnosť , ktorá v oblasti marketingu, služieb a gastronómii a zároveň sa podieľa na viacerých projektoch mimo tieto oblasti.
ID: 3844230  Megjelentetés dátuma: 9.1.2020  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac