Opatrovateľka v domácnosti. Live in carer. Nábor opatrovateliek v Bratislave.

Oxford Aunts Limited

Miesto práce
Spojené kráľovstvo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
2700 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridite dňa 2. a 3. Júla 2019 v čase od 10.00-16.00 hod. do hotela Radisson Danube, Rybné námestie 1, Bratislave nezáväzne sa porozprávať pri šálke kávy. Uvidíte videoprezentáciu našej práce a môžete si prípadne aj vyplniť prihlášku.Potrebujeme vaše skúsenosti ! Chceli by ste pracovať ako opatrovateľka v domácnosti z času na čas v Anglicku? Máte skúsenosti s opatrovaním alebo v zdravotníctve? Hľadáme opatrovateľky ,ktoré budú bývať u klienta/ky a poskytovať mu starostlivosť v jeho domove. Zarobte až 5 500 EUR za 8 týždňov plus preplatenie dovolenky.Flexibilná práca, ktorá bude vyhovovať vám i vášmu životnému štýlu . Potrebujete dobrú hovorovú i písomnú angličtinu.Vodičský preukaz je vítaný, nie je ale podmienkou. Nepotrebujete opatrovateľský kurz na Slovensku.Zaregistrujte sa na www.oxfordaunts.co.uk, [email protected] alebo volajte Jana Kundratová pre bližšie informácie , prípadne pošlite mail s časom, kedy možete prísť.
Neváhajte nás kontaktovať , radi vam pomôžeme zodpovedať vaše otázky!

Práca na anglickú pracovnú zmluvu. Zamestnávateľ za vás uhrádza všetky odvody. Plat 84-96 libier denne/ 2788- 3124 EUR mesačne pri 30-dňovom mesiaci. Do sumy 11850 libier neplatíte dane/nezdaniteľná časť základu dane, personál allowance tax free sum/. Plus preplatenie dovolenky/ holiday pay /.
3-hodinová prestávka denne, po dvoch týždňoch navyše 8-hodinové voľno raz týždenne.Možnosť dlhodobého umiestnenia 2,3mesiace i viac,kratšie pravidelné striedanie s prestávkami, napr. 6:2 týždne , 5-5 , a iné, krátke umiestnenia cca 2-3 týždne na pokrytie prestávky kolegyne. 100 percentný príplatok za prácu počas sviatkov.

Informácie o výberovom konaní

Radi Vám pomôžeme s celým procesom prihlasovania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vzťah k opatrovaniu, láskavá a trpezlivá povaha,schopnosť viesť a organizovať domácnosť klienta.

Spoločnosť poskytujúca opatrovateľskej služby v domácnostiach klientov na JV Anglicka .50ročná tradícia a viaceré ocenenia za kvalitu.
ID: 3308220  Megjelentetés dátuma: 2.6.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2700 EUR