Stavebný majster - opláštenie striech a fásad, klampiarske práce

OXA production, s. r. o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
podľa dohody
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 - 2 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečovanie uplatnenia aktuálnych technických noriem, dodržiavania technologických postupov prác
- kontrola kvality práce
- nahlásenie potreby materiálu, mechanizácie a dopravy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Dlhoročné skúsenosti z oblasti:
- realizácie opláštenia fasád (sendvičové panely, odvetrané fasády...)
- realizácie strešných plášťov – hlavne ploché strechy (hydroizolácia PVC, TPO, bitumén)
- klampiarske práce

Naša spoločnosť sa vyvíja súčasne s potrebami na stavebnom trhu v rámci Slovenska, ale aj mimo jeho hraníc. Osvojili sme si myšlienku, že jedine progresívne prispôsobenie sa potrebám trhu a našim zákazníkom nám zabezpečí dlhodobé udržanie sa medzi stredne-veľkými stavebnými spoločnosťami. V odvetví opláštenia budov a realizácie striech patríme medzi lídrov na Slovenskom trhu. Aktuálne sa snažíme realizovať aj vlastné developerské projekty a rozšíriť naše smerovanie o segment bytovej výstavby.
ID: 3945603  Megjelentetés dátuma: 31.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac