Asistent/-ka regionálneho riaditeľa

OVB Allfinanz Slovensko a. s.

Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
01.10.2020
750 - 2 500 EUR/mesiacFix + provízie za sprostredkovanie obchodu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

○ príprava a evidencia dokumentov
○ vedenie a vyhodnocovanie štatistík
○ písanie listov a vybavovanie emailov
○ komunikácia s obchodnými partnermi
○ stretnutia s klientmi a riešenie ich potrieb a požiadaviek
○ vypracovanie rodinných finančných plánov
○ prezentácia finančných riešení naším klientom

○ komplexné preškolenie
○ práca v mladom a dynamickom kolektíve
○ možnosť aktívne ovplyvniť výšku svojho príjmu
○ firemný mobil a PC
○ ucelený koncept vzdelávania a osobnostného rozvoja
○ 50 ročné know how medzinárodnej spoločnosti

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis s Vašou fotografiou a motivačný list.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení dokumentácie Vás budeme informovať o výsledku nášho výberu. Na prijímací pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači.

Prijímacie pohovory sú rozdelené na 2 kolá:
1. kolo - osobný pohovor,
2. kolo - osobný pohovor.

Výberové konanie, ako aj samotný výkon práce, bude prebiehať na adrese Riaditeľstvo Hulala, OVB Allfinanz Slovensko, Petra Pázmaňa 2367/17A, 927 01 Šaľa.

V zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov Vás žiadame o zakliknutie povinného poľa "Súhlasím so správou, spracúvaním a uchovaním osobných údajov," čím vyjadríte súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s uchádzaním sa o otvorenú pracovnú pozíciu v spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko a. s. prostredníctvom webovej stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete Internet.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
E-mail - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

○ prax v oblasti financií nie je podmienka, no je obrovskou výhodou
○ precíznosť a orientácia na detail
○ analytické myslenie
○ bezúhonnosť
○ dôležitou výhodou sú organizačné schopnosti
○ príjemné vystupovanie
○ schopnosť získať si dôveru v tíme a u klientov

maklérska spoločnosť - ekonomicko administratívne centrum

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3966413  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Alapbér (bruttó): 750 EUR/mesiac