Social Media špecialista

OVB Allfinanz Slovensko a. s.

Miesto práce
OVB Allfinanz Slovensko a.s., Kukuričná, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR (výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- správa sociálnych sietí Facebook, Instagram, LinkedIn, YouTube cez Confluence a Social Hub;
- zverejňovanie príspevkov na všetkých sociálnych sieťach;
- príprava, realizácia a vyhodnocovanie kampaní na všetkých sociálnych sieťach;
- spolupráca s digitálnou a reklamnou agentúrou podľa potreby;
- komunikácia a spolupráca s nemeckou OVB centrálou pri tvorbe a aktualizácii obsahu;
- dodržiavanie Corporate Design Manuálu;
- vytváranie mesačných reportov;
- vytváranie odporúčaní na komunikáciu na sociálnych sieťach;
- konzultácie so sprostredkovateľmi v oblasti sociálnych médii.

Web
- zodpovednosť za aktualizáciu obsahu na www.ovb.sk;
- práca s redakčným systémom;
- zverejňovanie článkov v časti blog, tlačové správy a PR správy;
- dopĺňanie meta popisov;
- výber a nahrávanie obrázkov na www.ovb.sk;
- aktualizovanie kontaktov v časti zoznam kancelárií;
- iné podľa potreby.

Zodpovednosti:
- zodpovedá za pozitívne šírenie reputácie OVB na sociálnych sieťach;
- zodpovedá za správnosť vykonania zverených úloh a aktivít.

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je lídrom na finančnom trhu;
- kvartálne odmeny;
- 5 dní dovolenky nad rámec zákona;
- služobný mobil;
- príspevok zamestnávateľa do III. dôchodkového piliera;
- príspevok na stravu nad rámec zákona;
- pitný režim, ovocie;
a mnoho ďalších zamestnaneckých výhod, o ktorých sa dozviete viac na osobnom pohovore...

V prípade, že máte záujem o túto pozíciu, pošlite nám svoj životopis s Vašou fotografiou a motivačný list.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení dokumentácie Vás budeme informovať o výsledku nášho výberu. Na prijímací pohovor budú prizvaní iba vybraní uchádzači.

V zmysle čl. 6 ods. 1 písm. a) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe týchto údajov Vás žiadame o zakliknutie povinného poľa "Súhlasím so správou, spracúvaním a uchovaním osobných údajov," čím vyjadríte súhlas so spracúvaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise, motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s uchádzaním sa o otvorenú pracovnú pozíciu v spoločnosti OVB Allfinanz Slovensko a. s. prostredníctvom webovej stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete Internet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Vhodného uchádzača vidíme ako osobu, ktorá:
- má skúsenosti s finančným sektorom (nie je podmienkou);
- je zodpovedná a samostatná;
- je proaktívna;
- je precízna, dôsledná a má zmysel pre detail;
- logické myslenie a spájanie si súvislostí;
- je odolná voči stresu (najmä časovému).

maklérska spoločnosť - ekonomicko administratívne centrum

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3778561  Megjelentetés dátuma: 3.10.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 200 EUR/mesiacod 1200 EUR (výška nástupnej mzdy bude upresnená v rámci výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností vybraného kandidáta)