Administratívny pracovník/čka personálnej agentúry / Banská Bystrica

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
850 - 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je orientačná, platové podmienky budú upresnené na pracovnom pohovore na základe pracovných skúseností kandidáta. Po skúšobnej dobe prehodnotenie platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vybavovanie prichádzajúcich hovorov uchádzačov o zamestnanie
• mailová komunikácia
• selekcia kandidátov, telefonický pre-screening uchádzačov
• aktualizácie zmien v databáze
• administratíva - aktívna denná práca s počítačom ( Outlook, Excell, Word,Internet)
• evidencia, pošta, organizácia dokumentov
• poskytovanie informácií o pozíciách
• spracovanie životopisov

• príležitosť získať pracovné skúsenosti v zahraničnej firme
• notebook , mobil
• príjemná pracovná atmosféra
• teambuilding v zahraničí
• výkonnostné prémie
• možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať emailom a zasielajte životopisy v ANGLICKOM JAZYKU na :
email: [email protected]

Kontaktovať budeme iba kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky a budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská pracovná agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* silné komunikačné a organizačné schopnosti
* zodpovedný a proaktívny prístup k práci
* cieľavedomosť, presnosť a orientovať sa na určené výsledky
* mať obchodného ducha s kreatívnym myslením
* zodpovednosť, flexibilitu, samostatnosť
* ochotu učiť sa nové veci a aplikovať ich
* komunikatívna znalosť AJ

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Area manager
E-mail: poslať životopis
ID: 4077528  Megjelentetés dátuma: 10.5.2021  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac