Personálny konzultant/-ka - administratíva-pobočka Banská Bystrica

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, okres Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • telefonické, emailové kontaktovanie klientov
  • podávanie informácií o aktuálnych pracovných pozíciách
  • osobná a online registrácia klientov
  • aktívne vyhľadávanie a výber vhodných kandidátov pre voľné pracovné pozície
  • práca s PC (MS Word, MS Excel, interné programy)
  • spracovanie a evidencia došlej a odoslanej pošty
  • reporting dennej činnosti
  • samostatné riešenie a vybavovanie pridelených administratívnych úloh spojené s výkonom pozície

  • dlhodobé a perspektívne zamestnanie v zahraničnej firme
  • príjemné pracovné prostredie a priateľský kolektív
  • získanie skúseností vo veľmi prosperujúcej oblasti ľudských zdrojov

Informácie o výberovom konaní

Vážený uchádzač o zamestnanie,

Ak Vás naša ponuka zaujala, ste presvedčený/á, že Vám pracovná náplň vyhovuje a spĺňate hore uvedené požiadavky na pracovnú pozíciu neváhajte nás kontaktovať emailom a zasielajte životopisy na : email: [email protected]

Vzhľadom na veľký počet záujemcov, budeme odpovedať iba kandidátom spĺňajúcich VŠETKY požiadavky uvedené v pracovnej ponuke. Vopred sa ospravedlňujeme, že odpovieme iba uchádzačom zaradeným do výberového konania.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam OTTO Work Force Slovakia , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Holandská pracovná agentúra - sprostredkovanie zamestnania

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Strojopis - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • ochota a schopnosť telefonicky komunikovať
  • schopnosť zvládať a koordinovať komunikáciu
  • organizačné a komunikatívne schopnosti
  • ochota učiť sa nové veci
  • znalosť práce s počítačom
  • samostatnosť, spoľahlivosť, systematickosť, nadhľad a logické uvažovanie
  • pracovná doba v pracovné dni od 8,00 do 16,30 a od 8,30 do 17,00 ( týždenná rotácia)

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Area manager
E-mail: poslať životopis
ID: 3309805  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou