Holandsko-Venray-Lenovo produkty-Moderný E-shop-Skladník/čka-Zabezpečené ubytovanie a preprava do práce v NL-Týždenná mzda-Bez poplatkov

OTTO Work Force Slovakia s.r.o.

Venlo, Venray a iné lokality - odchody každý týždeň, Holandsko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
od 9,55 € a viac /hod. brutto - v závislosti od veku a pracovného zaradenia podľa holandskej legislatívy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame zamestnanie v moderných e-shopoch a veľkoskladoch po celom Holandsku - skladníci na balenie, uskladňovanie, vyskladňovanie výrobkov Hewlett Packard, Lenovo, Cisco, Logitech, Verifone.
Práca vhodná aj pre páry, skupiny.
Nástupy ihneď na dlhodobo alebo po dohode.
Získajte prax v zahraničí a získajte bohaté skúsenosti do životopisu zo zahraničia.
Práca v mladom, dynamickom kolektíve, kde je zastúpenie aj slovenských a českých pracovníkov.
TÝŽDENNÁ MZDA
ODCHODY KAŽDÝ TÝŽDEŇ !
BEZ ŽIADNYCH POPLATKOV ZA SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA A REGISTRÁCIU
PRIAMA HOLANDSKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA SA PODPISUJE PRIAMO NA SLOVENSKU
REGISTRUJTE SA ONLINE A ZÍSKAJTE PRÁCU PRIAMO Z POHODLIA VÁŠHO DOMOVA!
PRE VIAC INFORMÁCIÍ:
Pobočka Banská Bystrica: 0911864448/ 0908795566 - [email protected]

  • uchádzač o zamestnanie neplatí žiadne poplatky za sprostredkovanie zamestnania ani za registráciu pred ani po odchode do Holandska
  • ubytovanie a doprava do práce z ubytovania je zabezpečená
  • koordinátor dostupný na mieste ubytovania a na pracovisku
  • mobilná aplikácia na internú komunikáciu My OTTO pre všetkých zamestnancov
  • registráciu na daňovom úrade v Holandsku vybavuje zamestnávateľ- bezplatne
  • platové ohodnotenie v súlade s platnou legislatívou v Holandsku
  • vyplácanie mzdy každý týždeň
  • možnosť kariérneho rastu
  • zákonné zdravotné poistenie
  • holandská pracovná zmluva sa podpisuje priamo na Slovensku
  • poradenstvo ohľadne cesty do Holandska
  • Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 a 2015 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10!

Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať na nižšie uvedených telefónnych číslach alebo e-mailom v pracovných dňoch od 9,00 do 16,30 :

Banská Bystrica :
Mobil: 0948292840, 0908 795 566, 0911864448
Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica /užšie centrum mesta/
E-mail : [email protected]

PRE ZJEDNODUŠENIE A ZRÝCHLENIE REGISTRAČNÉHO PROCESU, REGISTRUJEME UCHÁDZAČOV ONLINE.
NA OSOBNÉ KONZULTÁCIE JE POTREBNÉ SA OBJEDNAŤ TELEFONICKY A DOHODNÚŤ SI TERMÍN S NÁBOROVÝM PRACOVNÍKOM V KONKRÉTNEJ POBOČKE V ČASE OD 9,00 DO 16,00 V PRACOVNÝCH DŇOCH. BEZ DOHODNUTÉHO TERMÍNU NIE JE MOŽNÉ KLIENTOV VYBAVIŤ Z KAPACITNÝCH DÔVODOV.

V životopise prosím uveďte nasledujúci súhlas na spracovanie osobných údajov:

Dotknutá osoba v zmysle zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov (ďalej len „ZOOOÚ“) dávam týmto súhlas spoločnostiam OTTO Slovensko , s.r.o., so sídlom: Horná 65/A, 974 01 Banská Bystrica, IČO: 35875143, ktorá je zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu Banská Bystrica, Vložka číslo: 21046/S (ďalej v texte „Prevádzkovateľ“) na spracovanie osobných údajov poskytnutých elektronicky a/alebo písomne, najmä v rozsahu informácií obsiahnutých v zaslanom životopise (ďalej len ako „osobné údaje“). Súhlasím, aby k spracúvaným osobným údajom boli v prípade potreby pridané ďalšie osobné údaje potrebné na splnenie účelu spracúvania.

Účelom spracúvania osobných údajov je sprostredkovanie zamestnania pre dotknutú osobu u potenciálnych zamestnávateľov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

OTTO Slovensko s.r.o., je dcérskou pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 7000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola v roku 2014 /15 ocenená ako najlepšia pracovná agentúra v Holandsku TOP 10. Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Flexibilita a chuť pracovať!

OTTO Work Force Slovakia s.r.o., je pobočkou holandskej personálnej agentúry OTTO Work Force B.V., ktorá sa zaoberá sprostredkovaním zamestnania do Holandska a do Nemecka, pôsobí na pracovnom trhu od r. 2000. Spoločnosť OTTO Work Force je lídrom v Európe v oblasti sprostredkovania zamestnania a priameho zamestnávania a denne cez spoločnosť pracuje 20000 zamestnancov. Spoločnosť OTTO Work Force bola ocenená ako jedna z najspoľahlivejších pracovných agentúr v Holandsku TOP 10! Sprostredkovanie práce a registrácia je zdarma.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: OTTO Work Force Slovakia s.r.o.
Tel.: Pevná linka+421482304498,Mobil +421908795566
E-mail: poslať životopis
ID: 3184281  Megjelentetés dátuma: 14.12.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 9,55 € a viac /hod. brutto - v závislosti od veku a pracovného zaradenia podľa holandskej legislatívy