Šéf (ová) vzdělávacího týmu

OTIDEA CZ s.r.o.

Místo práce
Hlavní město Praha, Praha, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Šéf(ová) týmu vzdělávání.... to zní lákavě, co? Nebude to ale procházka úhledně upraveným růžovým sadem. K němu se budeš muset nejdřív proklestit. Zcela na rovinu - hledáme zkušenějšího stratéga s nadhledem, který ví kudykam a umí za to pořádně vzít.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít:

Potřebujeme tvoji praxi na podobné pozici s vedením lidí alespoň 3 roky

  • VŠ vzdělání, oblast andragogiky a příbuzných oborů
  • Vysoké nasazení, kreativnost, spolehlivost, pečlivost
  • Pokročilá znalost MS Office

Výhodou bude, pokud budete umět:

  • Velmi dobré komunikační, organizační a prezentační dovednosti
  • Pracovat s informacemi (a přemýšlet)

Co za to:

  • Pracovní notebook a mobil
  • Flexibilní pracovní dobu - nebudeme vám stopovat, jak dlouho tu jste, hlavně, že máte hotovo
  • Fajn lidi
  • Peníze + odměny za splněné cíle

Mrkni na tvé budoucí pracoviště a členy týmu www./otideavzdelavani.cz

Předpokládaný nástup: leden 2020 nebo dle dohody

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské II. stupně
ID: 3818595  Megjelentetés dátuma: 26.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 35000 Kč/měsíc