Predajca

OTCF SLOVAKIA s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
nastup dohodou
720 - 1 200 EUR/mesiac720€ gross; 80€ BONUS ZA SPLNENÝ MESAČNÝ CIEĽ TRŽIEB; 20-400€ bonus za ukazovatele per tyden

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V 4F sa odvážime snívať, prekračovať nemožné a vytvárať tie najlepšie produkty. Náš cieľ je jednoduchý - priniesť inováciu a štýl našim zákazníkom. Zaviazali sme sa k vytváraniu skvelých produktov, ktoré sa tešia veľkej obľube po celom svete. Bolo by to možné bez našich zamestnancov? Nie, nebolo. Značku 4F netvoria len produkty s novými technológiami, ale aj naši zamestnanci, ktorých si vážime, lebo vieme, že do práce dávajú aj kúsok zo seba samých.

Do našej novej predajne v Auparku hľadáme ľudí, ktorí nám pomôžu vybudovať najväčšiu predajňu 4F na Slovenku, stanú sa členmi našej 4F rodiny a budú rásť spolu s nami.
V komunikácií s ľuďmi si ako ryba vo vode?
Máš skúsenosť s prácou v maloobchode a hľadáš nové výzvy?
Šport je pre teba hobby, ktoré je samozrejmosť ?
Si nenapraviteľný optimista ?

Ak padlo aspoň 3x áno, pošli nám svoj životopis! Náplňou Tvojej práce bude:
• privítanie a sprevádzanie zákazníkov,
• vedieť im poradiť pri výbere oblečenia,
• postarať sa o dostupnosť tovaru,
• pracovať s pokladňou,
• budovať vzťahy so zákazníkmi.

Je výhodou ak ovládaš angličtinu, nemčinu, alebo iný cudzí jazyk a rovnako ak máš skúsenosti s predajom, prácou na pokladni a obchodné myslenie.

Ponúkame:
• možnosť profesijného rastu v stabilnej spoločnosti na trhu
• práca v mladom a dynamickom kolektíve
• účasť na zaujímavých projektoch v rámci celej siete
• zľavy na naše produkty
• súťaže
• 100% bonus za splnený mesačný ciel' tržieb
• bonus za ukazovatele
• stravenky
• firmené večierky

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Od kandidátov očakávame:
• aktívny záujem o šport
• min. stredoškolské vzdelanie
• minimálna komunikatívna znalosť slovenského jazyka
• optimizmus a komunikatívnosť
• pracovné nasadenie
• flexibilitu
Vítaná skúsenosť s obsluhou zákazníka v oblasti predaja textilného a športového oblečenia.

Poľská spoločnosť OTCF ktorá je majiteľom športových značiek 4F, 4Faces, Outhorn je rýchlo rastúci výrobca a distribútor vysoko kvalitného športového oblečenia. Náš tím sa skladá z viac než 1000 talentovaných ľudí, ktorí sú plní športovej vášne. Spoločným znakom našich zamestnancov sú iniciatíva, vášeň, spolupráca a angažovanosť. S týmito vlastnosťami môžeme rásť a dosahovať nové rozmery.
Ak je Vaším mottom "všetko je možné" a dokážete priniesť energiu a odhodlanie, pripojte sa k nášmu tímu a hrajte túto hru spolu s nami. Možno ste to práve Vy, kto dodá našej spoločnosti nové rozmery.

Kontaktovaní budú len vybraní uchádzači. Ak sme Vám neodpísali, alebo Vás telefonicky nekontaktovali, danú pozíciu sme obsadili vhodnejším kandidátom.

Počet zamestnancov

1 zamestnanec
ID: 3641039  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 720 - 1 200 EUR/mesiac720€ gross; 80€ BONUS ZA SPLNENÝ MESAČNÝ CIEĽ TRŽIEB; 20-400€ bonus za ukazovatele per tyden