OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Reporting Specialist

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Podpora v systéme zaoberajúcim sa správou dodávateľských, zákazníckych údajov v rámci nákupnej komunity OSRAM-u
  • 1st level Support v rámci systému
  • Kontrola bankových údajov dodávateľov
  • Komunikácia s internými zákazníkmi (nákupcovia)
  • Vytváranie špecifických reportov na základe požiadaviek účtovného oddelenia
  • Podpora nákupných procesov
  • Schvaľovanie a správa dodávateľských workflow-ov v systéme
  • Aktívna spolupráca so 2nd level Support-om v Nemecku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

* Pokročilá úroveň anglického jazyka
* Silné analytické myslenie
* Dobré komunikačné schopnosti
* Schopnosť pracovať s rôznymi systémami
* Proaktívny prístup

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mariana Tóthová
E-mail: poslať životopis
ID: 4069974  Megjelentetés dátuma: 28.4.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac