OTVORENÉ PRACOVNÉ POZÍCIE

Dlhodobá brigáda pre študentov VŠ s matematickým/štatistickým zameraním

Miesto práce
okres Nové Zámky
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 4€/ hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho expertného kontrolingového tímu hľadáme študenta VŠ, ktorý má rád programovanie, štatistiku, modelovanie dát a prácu so štatistickými modelmi.

Pozícia je vhodná pre študenta, ktorý má chuť sa veľa učiť aj mimo školských povinností, ktorý nečaká na riešenie ale spolupracuje na jeho vypracovaní a ktorý sa nebojí výziev, pretože očakávania sú veľké!

Čo bude pracovnou náplňou na tejto pozícii?

Tvojou hlavnou úlohou bude spolupracovať na vypracovaní štatistického modelu na plánovanie, a to prostredníctvom tzv. prediktívnej analytiky.

Prediktívna analytika využíva pokročilé dátové analýzy s použitím princípov matematiky a štatistiky, spolu s modernými výpočtovými metódami na účely riešenia biznisových úloh. Pre úspech projektov tohto typu je kľúčová správna definícia riešenej úlohy s jasnou väzbou na business case.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Aj keď ti bude veľa vecí vysvetlených a na danú rolu budeš zaučený, podmienky na úspešného kandidáta sú:

  • Znalosť MS Office, najmä Excel na pokročilej úrovni

  • Skúsenosti so štatistikou, prácou s dátami alebo s analýzou dát

  • Skúsenosti s BI nástrojmi (ideálne Microsoft Power BI) je výhodou

  • Študent VŠ so zameraním na štatistiku, matematiku či iný relevantný odbor

  • Anglický jazyk – minimálne na úrovni B2

  • Zodpovedný prístup a dôslednosť

AMS Group, vznikla spojením spoločností AMS AG ako materskej spoločnosti a OSRAM Licht AG, je svetovým lídrom v optických riešeniach.
Pridaním inteligencie k svetlu a vášňou k inováciám obohacujeme životy ľudí. To máme na mysli pod pojmom Sensing is Life.
Našich približne 30 000 zamestnancov na celom svete sa zameriava na inovácie v oblasti snímania, osvetlenia a vizualizácie, aby boli cesty bezpečnejšie, lekárska diagnostika presnejšia a každodenné komunikačné chvíle bohatšie.
Viac informácií o nás sa dozviete na https://ams-osram.com

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Imported ads (Taleo-eQuest)
E-mail: poslať životopis
ID: 3889438  Megjelentetés dátuma: 10.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 4€/ hodina