Mzdový účtovník, personalista

OSPRA-INVEST spol. s r.o.

Miesto práce
Hlavná 325, 900 41 Rovinka
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacVýška mzdy ako aj iné odmeny budú dohodnuté s vybraným uchádzačom, na základe jeho znalostí a skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného/šikovnú spolupracovníka / spolupracovníčku na pozíciu mzdového účtovníka, personalistu.
Jedná sa o komplexné vedenie mzdovej agendy pre 130 zamestnancov spoločnosti, spracovanie miezd v informačnom systéme (FENIX) a práce súvisiace s personálnou a mzdovou agendou .

Práca v stredne veľkej rodinnej firme so zahraničným majiteľom.
Možnosť využitia flexibilnej pracovnej doby.
Práca na pracovnú zmluvu vo forme plného úväzku, s možnosťou uzatvorenie pracovnej zmluvy aj na dobu neurčitú.
Zaškolenie v našej spoločnosti, resp. u dodávateľa informačného systému.
Možnosť zapojenia sa do zaujímavých projektov.

Informácie o výberovom konaní

Znalosť AJ alebo NJ výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Spoločnosť OSPRA-INVEST spol. s r.o. patrí k významným výrobcom a dodávateľom obalových materiálov. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 1993. Hlavnou činnosťou spoločnosti je spracovanie a recyklácia polyetylénových fólií a výroba polyetylénových fólií, hadíc a vriec.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3793526  Megjelentetés dátuma: 16.8.2021  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac