Manažér kvality

OSMOS s.r.o.

Miesto práce
Malobytčianska 1421, okres Bytča
Mzdové podmienky (brutto)
fix + odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zodpovednosť za riadenie oddelenia kvality
• zodpovednosť za kvalitu výrobkov
• realizácia procesných, systémových auditov
• zabezpečenie a analýza vstupnej kontroly, medzioperačnej a výstupnej kontroly
• zodpovednosť za metrológiu v spoločnosti
• aktualizovanie systému manažmentu kvality
• riešenie reklamácií externých aj interných
• analýza a riešenie nezhodných výrobkov na dennej báze
• návrhy riešenia pre zlepšenie kvality výroby a procesov
• zavádzanie opatrení na zlepšenie kvality
• komunikácia s klientom
• zodpovednosť za riešenie existujúcich problémov predkladanie návrhov na zlepšenie

• Kompletné úvodné zaškolenie a pravidelné školenia za účelom zvyšovania kvalifikácie
• Veľká samostatnosť a získavanie vysokej kompetencie v danom segmente
• Osobná podpora priameho vedenia
• Mobilný telefón, notebook
• Priestor pre vlastnú sebarealizáciu, kontinuálny profesný a kariérny rast
• Práca v príjemnom prostredí
• Firemné teambuildingy – športové akcie

Máte technické vedomosti z oblasti kontroly kvality? Ste schopný prevziať zodpovednosť za špičkovú výrobu a spoločne s vedením firmy sa spolupodieľať na dodávke kvalitných výrobkov pre zahraničných odberateľov? Tak potom hľadáme práve Vás. U nás sa môžete oprieť o neustálu podporu priameho vedenia, v prípade veľmi dobrých výsledkov aj kariérny rast. Dávame veľký priestor pre samovzdelávanie a sebarealizáciu, odovzdávame kompetencie a skúsenosti, práca je v dynamicky sa rozvíjajúcej firme so skvelým kolektívom a neobmedzenými možnosťami s istou budúcnosťou.

Výkon tejto pozície si vyžaduje samostatnosť a schopnosť hľadať nové možnosti a výzvy a to obzvlášť v prípade kde vytvárame nové prevádzky a rozširujeme našu výrobu. V tejto oblasti máme niekoľkoročné veľmi dobré skúsenosti. Výroba neustále expanduje, čo si vyžaduje neustálu kontrolu, koordináciu a zvyšovanie efektivity.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

• SŠ/VŠ vzdelanie - strojárskeho zamerania
• min. 1 rok prax na pozícii Manažéra kvality
• aktívna znalosť anglického alebo nemeckého jazyka výhodou
• znalosť normy ISO 9001výhodou
• znalosť metrológie a kalibrácie
• realizácia interných auditov
• schopnosť čítať technickú dokumentáciu
• silná orientácia na zákazníka
• samostatnosť, reprezentatívne vystupovanie
• dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť OSMOS, s.r.o. bola založená ako spoločnosť s ručením obmedzeným. Právnu subjektivitu sme nadobudli 06.10.2005.
V našej spoločnosti uplatňujeme zásady systému manažérstva kvality certifikovaného podľa ISO 9001:2015 a ISO 14001:2015. (Systém environmentálneho manažérstva).
Firma od svojho vzniku prešla postupným vývojom a vysokou kvalitou svojich služieb uspela na tuzemskom ako aj na náročnom zahraničnom trhu. Dnes firma patrí medzi veľmi úspešné slovenské firmy a zhruba 90% svojej produkcie exportuje do krajín EU.
Podporujeme vývoj produktov a pokrývame oblasť výroby od návrhu až po realizáciu a implementáciu vo výrobe, vrátane komplexných dodávok a sériovej produkcie. Sme partnerom v oblasti návrhu, výroby, technologických riešení, predaj a podpora ERP systému.
Ďalej sa podieľame a zabezpečujeme nasledovné oblasti:
• návrh a optimalizácia plastových výrobkov vrátane Mold flow analysis a výroba plne funkčných prototypov,
• testovanie navrhovaných výrobkov z hľadiska funkčnosti a životnosti,
• konštrukcie vstrekovacích foriem – komplexná realizácia výroby formy od jej návrhu až po jej odladenie, dodanie a spustenie v sériovej produkcií,
• návrh a výroba upínacích, obrábacích, kontrolných a meracích prípravkov,
• konštrukcia nástrojov,
• vývoj a konštrukcia jednoúčelových strojov a zariadení

Viac ako 20 rokov na trhu a to nie sme ani v polovici :-)

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3138494  Megjelentetés dátuma: 10.10.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: fix + odmeny na základe výsledkov