Brigádnik v predajni so zdravotnými pomôckami - vhodná pre študentov zdravotných odborov (dlhodobá brigáda)

Ortotické centrum s.r.o.

Miesto práce
OC Retro, Nevädzová, Ružinov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
hneď
4,5 EUR/hod.Výška mzdy bude dohodnutá na osobnom pohovore. Víkendy sú za príplatok.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme posilu - najlepšie študenta alebo študentku farmácie, medicíny alebo zdravotníctva.

Máš rád nové výzvy? Máš vzťah k zdravotníctvu a empatiu k ľuďom? Tak poď a prihlás sa medzi nás.

Doplň náš tím v našom hlavnom meste v predajni so špičkovými zdravotnými potrebami. Budeš dôležitým členom nášho týmu. Tvojou úlohou bude komunikácia s pacientmi a predaj sortimentu.
Tvojou zodpovednosťou bude riadenie chodu prevádzky, práca s pokladňou, prijímanie objednávok a bežná administratíva.

Rozbehni svoju kariéru u nás, my ťa všetko naučíme :)

Predaj zdravotníckych pomôcok.
Zodpovednosť za kontinuálny chod prevádzky.
Vybavovanie klientov.
Práca s pokladňou.
Aktualizovanie, kontrolovanie a potvrdzovanie objednávok.
Zabezpečovanie komfortu pre klientov.
Administratíva spojená s chodom prevádzky.

Práca v novej rozvíjajúcej sa spoločnosti.
Možnosť kariérneho rastu.
Stabilná pracovná pozícia, dlhodobá brigáda s možnosťou prechodu na TPP.
Polročné odmeňovanie na základe výsledkov.

Pracovná ponuka je vhodná pre kandidáta, ktorý je ochotný pracovať prevažne v poobedňajších hodinách a podľa zadelenia aj cez víkendy.

Prosíme uchádzačov o pracovnú pozíciu aby svoje pracovné životopisy zasielali na uvedenú mailovú adresu: [email protected]
Miesto výkonu práce je v Bratislave !

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

administratíva, zdravotníctvo, obchod

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikácia (jednanie s ľuďmi)
Pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
Samostatnosť
Empatia

Spoločnosť Ortotické centrum s.r.o. pôsobí v oblasti zdravotnej starostlivosti. Spoločnosť má sídlo v Šamoríne. Na adrese svojho sídla prevádzkuje súkromnú ortopedickú ambulanciu a výdajňu ortopedicko-protetických zdravotníckych pomôcok. Individuálne zdravotnícke pomôcky vyrába priamo na mieste. Okrem toho prevádzkuje aj ortopedicko - traumatologickú ambulanciu v Bratislave, má pobočku v poliklinike Tehelná a predajňu v OC RETRO, Bratislava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3627181  Megjelentetés dátuma: 28.8.2020  Alapbér (bruttó): 4,5 EUR/hod.