Obchodný zástupca (obce) 1000-2700 EUR

Ornamento s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčianský kraj, Trnavský kraj, Nitranský kraj
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Termín nástupu
01.02.2018
Mzdové podmínky (brutto)
1000-2700 €

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Příjemná práce v terénu. Telefonické domlouvání schůzek přímo se starosty (jeden den v týdnu). Následně zbylé 4 dny v týdnu realizace navolaných schůzek a prezentování zboží z katalogu včetně uzavírání smluv. Na závěr každého dne zadá zástupce z domova uzavřené smlouvy do počítače.
Sortiment: výzdoba a vybavení obcí.
Vaším nadřízeným bude Čech, proto je inzerát psán v češtině.
Veškeré administrativní záležitosti se řeší formou home office a tudíž není potřeba dojíždět do kanceláře naší firmy, která je v Praze.
Práce je našimi obchodnicemi hodnocena jako zábavná, jednoduchá a časově nenáročná. Vhodné i pro maminky na mateřské.
Školení je placené a probíhá v Praze. Placené je i ubytování. Školení trvá cca 3 týdny.

Podrobně: Jedná se o práci, kde jste naprosto pánem svého času. Můžete mít týdně 1 schůzku nebo až 28. I proto není žádný pevný plat, ale jen odměna z uzavřeného obchodu v procentech. Odměny jsou vysoké a o zboží je zájem. Navíc starostové jsou jako zákazníci příjemní.
V případě zájmu nám zašlete reakci nebo CV. Následně proběhne pohovor - online nebo v Praze. Pokud bychom se na pohovoru dohodli, následuje placené zaškolování a následně již ostrá práce. Práce probíhá na týdenní bázi, kdy si v pondělí navoláte schůzky (cca 1-3hod) a zbylé dny na tyto schůzky jezdíte, prezentujete zboží a uzavíráte smlouvy. Našimi zákazníky jsou obce. Každý den po návratu z terénu zadáte smlouvy do počítače. Schůzky si můžete navolat jak chcete, tedy např. jen na jedno dopoledne v týdnu, nebo naopak na úterý až pátek na celé dny. Je to jen na Vás. Současně také můžete kdykoli vyrazit třeba na dovolenou (na kterou si u nás brzy našetříte). Dovolenou stačí nahlásit v den odjezdu. Čas od času pořádáme produktové školení v Praze s ostatními obchodnicemi, doprovázené nějakým příjemným programem. Kromě těchto školení do sídla firmy vůbec nemusíte. Prostě práce snů :)

Zaměstnanecké výhody, benefity

- nadstandardní příjmy (skutečný průměr je 14,70 €/hod)
- odměna je pouze z uzavřeného obchodu, žádný fixní plat (kromě zkušební doby)
- první 3 měsíce je garantován minimální plat
- po určité době možnost služebního auta i pro soukromé účely
- zázemí stabilní české prosperující společnosti
- flexibilní pracovní úvazek – obchodnice si volí sama kdy chce pracovat
- firemní akce, příjemný kolektiv, rozumný šéf

Informace o náboru

Životopis v ČJ, SJ nebo AJ. S vybranými uchazeči bude proveden pohovor (buď online nebo v Praze, je možná i dohoda o změně místa pohovoru)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Outlook - Základy

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- výborné komunikační a prezentační dovednosti, přesvědčivost
- vlastní auto podmínkou
- příjemné a profesionální vystupování, schopnost získat pozornost a důvěru
- reprezentativní vzhled
- umět pohotově reagovat na přání zákazníka
- předchozí praxe v přímém prodeji je výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Rodinná firma Ornamento dělá obce a města hezčí. Dodáváme smaltované cedule, vlajky, uvítací cedule, znaky na zeď a mnoho dalšího sortimentu, který obce aktuálně potřebují…

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3280597  Megjelentetés dátuma: 8.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-2700 €